Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk STREAM ONLINE NA ŻYWO Raków - Lechia LIVE TRANSMISJA ONLINE Raków - Lechia STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-08-18 12:00 MD
Raków Częstochowa, Sebastian Musiolik
Autor: cyfrasport Raków Częstochowa, Sebastian Musiolik

Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Raków - Lechia STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Raków - Lechia TRANSMISJA ONLINE. Chwaleni za swoją postawę w I lidze częstochowianie przekonują się, że przeskok pomiędzy drugim poziomem rozgrywkowym a Ekstraklasą nie zawsze musi być przyjemni. W poszukiwaniu pierwszego domowego zwycięstwa zmierzą się z gdańszczanami, którzy ani myślą tracić punkty, gdyż ponowni chcą walczyć o miejsce na ligowym podium. Mecz Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk już w niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 17:30. Ekstraklasa: Raków - Lechia STREAM LIVE ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO.

Raków - Lechia STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Stadion w Bełchatowie, na którym Raków rozgrywa w Ekstraklasie swoje mecze w roli gospodarza, póki co nie jest dla tego zespołu szczęśliwy. Lepsze okazały się już tu drużyny Korony Kielce (0:1) oraz Cracovii (1:3), a teraz wyzwanie stojące przed beniaminkiem zapowiada się jeszcze trudniej. Naprzeciw niego stanie bowiem Lechia Gdańsk, który podrażniona szybkim odpadnięciem z eliminacji do Ligi Europy ponownie planuje zająć czołowe pozycje w Ekstraklasie. Podopiecznym trenera Marka Papszuna będzie bardzo trudno o poprawę humorów po porażce w delegacji 0:1 z Górnikiem Zabrze.

Raków - Lechia STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Drużyna znad morza nowy sezon Ekstraklasy rozpoczęła dość przeciętnie. Co prawda jeszcze nie przegrała, ale zanotowała tylko jedno zwycięstwo i aż trzy remisy. To średnia poniżej tej, której wymaga się od ekip walczących o pozycje na podium. Z tego powodu gdańszczanie pojechali do Bełchatowa z jasnym zamiarem - zainkasowania trzech punktów i zbliżenia się do czołowych pozycji w tabeli.

Raków - Lechia STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Mecz Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk w 5. kolejce PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę, 18 sierpnia. Początek spotkania Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk o godzinie 17:30. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk na antenie Canal+ Sport. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi także platforma nc+GO.

Najnowsze