Legia Warszawa - Zagłębie Lubin STREAM ONLINE NA ŻYWO Legia - Zagłębie LIVE TRANSMISJA ONLINE Legia - Zagłębie STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-08-18 11:48 MD
Luquinhas, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Luquinhas

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Legia - Zagłębie STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Legia - Zagłębie TRANSMISJA ONLINE. Wicemistrzowie Polski żyją już dwumeczem z Glasgow Rangers, który będzie warty awans do fazy grupowej Ligi Europy, ale wcześniej muszą jeszcze powalczyć w Ekstraklasie. Rywal do najłatwiejszych nie należy - jest nim mająca ambitne plany ekipa "Miedziowych". Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin już w niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 17:30. Ekstraklasa: Legia - Zagłębie STREAM LIVE ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO.

Legia - Zagłębie STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Warszawianie od samego początku sezonu muszą się mierzyć ze sporą krytyką pod swoim adresem. W odgonieniu negatywnych opinii z pewnością nie pomogły remisy w Gibraltarze i Finlandii, czy przeciętnie wyniki w Ekstraklasie. Ekipa ze stolicy ma dotychczas na koncie tylko jedno zwycięstwo w lidze polskiej, dodatkowo odniesione w bardzo szczęśliwy sposób - po golu w ostatniej akcji w wyjazdowym pojedynku z Koroną Kielce. Kibice "Wojskowych" w końcu chcą ujrzeć skutecznie grający zespół i cieszyć się przy Łazienkowskiej z zainkasowania kompletu punktów.

Legia - Zagłębie STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Zagłębie natomiast na początku sezonu spisuje się w kratkę. Klub z Dolnego Śląska zanotował dwa remisy oraz po jednej wygranej oraz porażce. Celem "Miedziowych" jak zawsze jest pewne miejsce w grupie mistrzowskiej, dlatego możemy spodziewać się, że w Warszawie postawią oni gospodarzom trudne warunki. Z pewnością będzie to także wyjątkowy pojedynek dla trenera bramkarzy lubińskiego zespołu, Grzegorza Szamotulskiego, który w Legii spędził istotną część swojej kariery piłkarskiej.

Legia - Zagłębie STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin w 5. kolejce PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę, 18 sierpnia. Początek spotkania Legia Warszawa - Zagłębie Lubin o godzinie 17:30. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin na antenie Canal+ Sport. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi także platforma nc+GO.