Marcin Robak, Śląsk Wrocław

Autor: CYFRA SPORT Marcin Robak i Robert Pich

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Transmisja LIVE [STREAM 20.10.2018]

2018-10-20 10:28

Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Gdzie oglądać ONLINE mecz Śląsk - Arka. Na którym kanale mecz Śląsk Wrocław - Arka? Po przerwie reprezentacyjnej oba zespoły wracają do ligowej gry. Czy "Arkowcy" znowu wygrają? A może to Śląsk zgarnie komplet punktów? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać mecz Śląsk - Arka 20.10.2018.

Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia NA ŻYWO w TELEWIZJI I INTERNECIE 20.10.2018. Spotkanie to nie ma wyraźnego faworyta. Gdyby patrzeć tylko na poprzednie wyniki, to wskazać powinniśmy na gości. "Arkowcy" w trzech kolejnych spotkaniach nie poznali goryczy porażki. Najpierw żółto-niebiescy na własnym stadionie rozprawili się z Lechem Poznań 1:0. Później czekał ich wyjazd do Warszawy. Przy Łazienkowskiej zaprezentowali się naprawdę dobrze i wywieźli ze stolicy punkt po remisie 1:1. Ostatnio w Gdyni poległo Zagłębie Lubin. Arka wygrała z "Miedziowymi" 3:1. Te wyniki pozwoliły się jej wywindować w tabeli. Przed dwunastą kolejką Ekstraklasy gdynianie są na dziewiątej pozycji i tracą tylko dwa punkty do ósmego, premiowanego grą w grupie mistrzowskiej, miejsca.

Śląsk Wrocław tuż przed przerwą na mecze reprezentacji zepsuł sobie nieco humory. Ekipa ze stolicy Dolnego Śląska przegrała z Legią Warszawa 0:1. Wcześniej wrocławianie zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu, więc mieli nadzieję, że i z mistrzem Polski pójdzie lepiej. Po jedenastu seriach gier Śląsk ma na koncie dwanaście punktów i okupuje jedenastą pozycję w tabeli.

Mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia odbędzie się w sobotę 20 października. Początek spotkania Śląsk - Jagiellonia 20.10.2018 o godzinie 18:00. Transmisja TV NA ŻYWO z meczu Śląsk - Arka Gdynia zostanie przeprowadzona przez stację Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Arka. Transmisja w INTERNECIE będzie dostępna dla posiadaczy usługi nc+ go.