Śląsk zatrzymuje gwiazdę zespołu. Słowak przedłużył kontrakt z wrocławskim klubem

2020-07-01 18:35 Marcin Szczepański
Matus Putnocky
Autor: CyfraSport Matus Putnocky

W tym sezonie Śląsk dołączył do ligowej czołówki. Duży wkład w sukcesy zespołu ma Matus Putnocky. Wysiłek Słowaka został doceniony. Ta wiadomość ucieszy wrocławskich kibiców. Bramkarz zostaje w Śląsku na kolejne sezony. Podpisał nową umową.

Matus Putnocky do Polski trafił przed pięcioma laty. Przez 1,5 roku związany był z Ruchem Chorzów. Przez trzy lata bronił w Lechu Poznań, a latem ubiegłego roku przeniósł się do Śląska. I spędzi tutaj kolejne lata. Bo Słowak właśnie przedłużył kontrakt. Nowa umowa wiąże go z wrocławskim klubem na dwa lata.

To najpiękniejszy gol 33. kolejki Ekstraklasy! Zobacz kto go strzelił [WIDEO]

W tym sezonie golkiper zagrał we wszystkich spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym. Siedem razy nie dał się pokonać w tej edycji. - Kiedy trafiłem do Wrocławia, dostrzegłem dużą determinację, aby uczynić ten sezon znacznie lepszym niż poprzednie - powiedział Putnocky, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona klubu. - Wyniki są dobre, ale rozgrywki jeszcze się nie skończyły i będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli do samego końca - zapowiada słowacka gwiazda klubu z Dolnego Śląska.

Legia straci gwiazdę? Piłkarz lidera Ekstraklasy pod lupą giganta z Turcji

Najnowsze