Sławomir Peszko

i

Autor: Cyfra Sport Sławomir Peszko

wielu to może zaskoczyć

Sławomir Peszko zdradził, co będzie robić po zakończeniu kariery! Dla wielu ten wybór będzie zaskoczeniem, ambitny plan

2023-06-05 21:24

Wieczysta Kraków sensacyjnie zakończyła sezon 2022/23 bez awansu do 2. ligi i wielu fanów mogło mieć nadzieję, że Sławomir Peszko pomoże kolegom na murawie w przyszłym sezonie. Były reprezentant Polski na wizji programu "Skrzydłowy, bramkarz i łącznik" na "Kanale Sportowym" oficjalnie przyznał jednak, że kończy sportową karierę. Powiedział też, co dalej.

Sławomir Peszko, który od 2020 roku grał dla Wieczystej Kraków postanowił nie przedłużać swojej umowy z klubem i podczas poniedziałkowego programu "Skrzydłowy, bramkarz i łącznik" na "Kanale Sportowym" poinformował Tomasza Smokowskiego oraz Jerzego Dudka, a także widzów i internautów, że oficjalnie odwiesza buty na kołek i w wieku 38 lat kończy piłkarską karierę. Były reprezentant Polski od razu również zdradził, czym ma zamiar zająć się w najbliższej przyszłości, już jako emerytowany piłkarz.

Taki plan na życie ma Sławomir Peszko! Zdradził, czym zajmie się po zakończeniu kariery

Jeszcze niedawno były już zawodnik był łączony z walkami dla federacji FAME MMA i wielu fanów z pewnością spodziewałoby się właśnie takiej ścieżki kariery, ale nie tym razem. Sławomir Peszko stawia na social media i jak zapowiedział, niebawem uruchamia swoje konto na TikToku, na którym pokazywać będzie życie emerytowanego piłkarza.

Sławomir Peszko zdradził, co będzie robić po zakończeniu kariery! Dla wielu ten wybór będzie zaskoczeniem, ambitny plan

- Coś się dzisiaj kończy, coś się zaczyna. Właśnie otwieram TikToka i zaraz zobaczycie, co tam się będzie działo... - wyznał na antenie były reprezentant Polski. Jednocześnie Peszko zdradził, że dalej chce być związany z Wieczystą Kraków, jednak już nie w roli piłkarza, a sport w dalszym ciągu będzie bardzo ważną częścią jego życia, chociaż już na poziomie zawodowym. 

Sonda
Sławomir Peszko w FAME MMA - tak czy nie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze