Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

Szykuje się wielka rewolucja w Legii Warszawa? Gwiazdy mają odejść, masa piłkarzy na wylocie

2022-04-27 19:31

Legia Warszawa przejdzie prawdziwą rewolucję kadrową? Według informacji portalu "legia.net" drużyna mistrzów Polski z poprzedniego sezonu ma przejść wielkie zmiany. Dziennikarze portalu podali nawet listę zawodników, którzy mają być na wylocie z Łazienkowskiej 3. Jeśli informacje się sprawdzą, drużynę czeka prawdziwe przetasowanie.

Legia Warszawa doczeka się wielkiego przetasowania? Według informacji portalu "legia.net" klub "Wojskowych" czeka prawdziwe przetasowanie, a stolicę Polski opuszczą bardzo ważni piłkarze. Jeśli informacje portalu się potwierdzą, będziemy świadkami wielkiego zamieszania w klubie. Lista nazwisk, które mają opuścić drużynę, ma być naprawdę imponująca.

Marcelina Ziętek prosi o pomoc! Ukochana Piotra Żyły zapytała o pytanie o wesele, bardzo tego potrzebuje

Legia Warszawa będzie miała wielkie przetasowanie kadry? Dziennikarze podają informację

Jak podaje portal "legia.net", klub z Warszawy miał już zadecydować, kto w następnym sezonie nie założy koszulki z "elką" na piersi. Jak podają dziennikarze portalu, mają to być m.in. Mateusz Hołownia i Tomas Pekhart, którym kończą się kontrakty, które ostatecznie nie zostaną przedłużone. Drużynę mają opuścić także Paweł Wszołek, który wróci do Unionu Berlin oraz Benjamin Verbić wypożyczony z Dynama Kijów, ale jego przyszłość klubowa nie jest na razie znana. Swoją przygodę z grą w Legii ma także skończyć Artur Boruc, który ponoć jest bliski podjęcia decyzji o zakończeniu kariery, a wytransferowani do innych drużyn mogą być jeszcze Szymon Włodarczyk, Lirim Kastrati czy Ihor Charatin.

Na jaw wyszła praca Karoliny Małysz. Robi to wraz z mężem, ważne informacje przed majówką

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu pomiędzy Legią Warszawa a Dynamem Kijów, przejdź do galerii poniżej.

Wielkie przetasowanie w Legii. Drużyna ma najgorszy sezon od lat

Nie da się ukryć, że informacje "legia.net" o możliwym przetasowaniu w Legii Warszawa związane są z bardzo słabym sezonem "Wojskowych". Drużyna, zamiast walczyć o mistrzostwo kraju, przez długi czas okupowała ostatnie miejsca w tabeli i wydawało się, że może opuścić ligę po raz pierwszy od czasów II Wojny Światowej. Pod kierownictwem Aleksandara Vukovicia klub zaczął spisywać się co prawda lepiej, ale także nie był w stanie nawiązać w walce o Puchar Polski, stąd też raczej na pewno nie awansuje w następnym sezonie do europejskich pucharów.

Sonda
Czy lubisz Legię Warszawa?
Najnowsze