Tak Jakub Kamiński przypieczętował sukces Lecha nad Legią w hicie kolejki [WIDEO]

2020-07-04 20:25 Marcin Szczepański
Jakub Kamiński, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Jakub Kamiński z Lecha Poznań w akcji

Z przyjemnością patrzy się na tego młodego piłkarza Lecha Poznań. Przed miesiącem skończył dopiero 18 lat. Jednak rozwija się w ekspresowym tempie. Teraz po raz kolejny pokazał, że drzemią w nim ogromne możliwości. To właśnie on przesądził o zwycięstwie 2:1 Lecha nad Legią w 34. kolejce. Zobaczcie jak pokonał bramkarza lidera.

To jego debiutancki sezon w Ekstraklasie. Ale w dorobku ma już trzy trafienia. Na rozkładzie ma już bramkarzy: Zagłębia Lubin, Pogoni Szczecin i teraz Legii Warszawa. W pierwszej połowie w starciu z liderem Kamiński dostał podanie od Kamila Jóźwiaka. Zgubił czujność Artura Jędrzejczyka i oddał techniczny strzał na bramkę Wojciecha Muzyka. Bramkarz warszawskiej drużyny zrzucił się, ale nie zdołał zapobiec utracie bramki. W tym momencie Lech prowadził 2:0 ze stołecznym zespołem.

Mateusz Klich z asystą i golem w Anglii. Polak prowadzi Leeds do Premier League!

Co ciekawe, w podobny sposób "Kamyk" strzelił pierwszego gola w Ekstraklasie - co zdarzyło się w Lubinie. - Na pewno nie jestem taką osobą, której może zaszumieć w głowie - tłumaczył niedawno Kamiński w rozmowie z "Super Expressem". - Nie jestem chłopakiem, który nagle po dwóch golach uważa, że jest lepszy i udaje, że jest kimś innym. Ja twardo stąpam po ziemi, pamiętam, że nie miałem w życiu łatwo i nie jestem człowiekiem, któremu odbije po golach, albo z powodu pieniędzy - podkreślił we wspomnianym wywiadzie na naszych łamach skarb poznańskiej drużyny.

Premierowy gol Chorwata w Ekstraklasie. Fran Tudor trafił dla Rakowa [WIDEO]

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤸🏻 #lechpoznan #kolejorz Post udostępniony przez KKS Lech Poznań (@lechpoznan1922)
Najnowsze