Termalica - Wisła Kraków TV na żywo. Gdzie oglądać Termalica - Wisła Kraków stream online

2021-07-31 11:20
Mariusz Lewandowski
Autor: Cyfrasport Trener Mariusz Lewandowski wprowadził Termalikę Nieciecza do Ekstraklasy

Termalica - Wisła Kraków TV na żywo. Gdzie oglądać Termalica - Wisła Kraków stream online. Piłkarze Termaliki po trzech latach nieobecności wrócili do Ekstraklasy. Do elity wprowadził ich trener Mariusz Lewandowski. Wisła zaczęła sezon obiecująco, bo wygrała 3:0 z Zagłębiem. Termalica - Wisła Kraków transmisja live online. Termalica - Wisła Kraków stream online.

Termalica - Wisła Kraków TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Termalica - Wisła Kraków STREAM ONLINE

Termalica - Wisła Kraków LIVE STREAM w INTERNECIE. Nowym trenerem Wisły jest Słowak Adrian Gula. Jak zapatruje się na spotkanie z Termalicą Nieciecza? - To nasza filozofia i w domu, i na wyjeździe, chcemy grać jako silna drużyna, z jasnym planem. Myślimy, że uda nam się to pokazać w pierwszym meczu wyjazdowym - powiedział trener Białej gwiazdy, którego wypowiedź przywołała oficjalna strona krakowskiego klubu. - Jest to oczywiście pierwsze spotkanie w delegacji, w związku z czym największe oczekiwania związane są z tym, jak sobie poradzimy i czy nasz klarowny plan będziemy w stanie zrealizować w takim samym stopniu zarówno na własnym stadionie, jak i poza nim - wyznał i przypomniał: - Wszystko zasadza się na mentalności. Ne zastawiamy się nad tym, czy to beniaminek, czy zespół, który w Ekstraklasie gra już długo. Skupiamy się na grze i tak jak wspominałem, mamy szacunek do przeciwników. Bez względu na to czy to drużyna, która debiutuje czy nie. Dlatego, że wbrew pozorom może okazać się, że zespół, po którym spodziewamy się, że możemy go łatwo pokonać, może nam sprawić niespodziankę - analizował szkoleniowiec Wisły Kraków, cytowany przez portal klubu. Mecz Termalica - Wisła Kraków w sobotę 31 lipca o godzinie 17.30. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Termalica - Wisła Kraków w INTERNECIE. Termalica - Wisła Kraków GDZIE OGLĄDAĆ mecz Termalica - Wisła Kraków?

Mecz Termalica - Wisła Kraków w 2. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 31 lipca. Początek spotkania Termalica - Wisła Kraków o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Termalica - Wisła Kraków w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Termalica - Wisła Kraków dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze