Raków Częstochowa

i

Autor: Cyfra Sport

Typy i kursy. Lider z Częstochowy przerwie zwycięską passę Legii? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-17 17:19

Raków Częstochowa – Legia Warszawa typy i kursy. Piłkarze Legii Warszawa notują ostatnio naprawdę dobry okres, wygrywając pięć ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Dzięki temu podopieczni Aleksandara Vukovicia oddalili się od strefy spadkowej, w najbliższych kolejkach czekają ich jednak pojedynki z ligową czołówką. Już w sobotę legioniści udadzą się do Częstochowy, aby stawić czoła opromienionemu awansem na fotel lidera Rakowowi. Czy podopieczni Marka Papszuna przerwą zwycięską serię obecnego mistrza Polski? Raków Częstochowa – Legia Warszawa typy bukmacherskie.

Przed rozpoczęciem zmagań w 2022 roku pewnym było, że dla piłkarzy Legii Warszawa będzie to niezwykle istotny okres. Nie jednak ze względu na walkę o mistrzostwo Polski, a o utrzymanie w lidze. Aktualni wciąż mistrzowie Polski poprzedni rok zamknęli bowiem w strefie spadkowej i widmo relegacji naprawdę mocno zajrzało im w oczy. Choć obecnie Legia wcale nie imponuje piękną grą, robi to co do niej należy – regularnie punktuje. „Wojskowi” uzbierali w ostatnich tygodniach 16 na 21 możliwych punktów, dzięki czemu zauważalnie awansowali już na 11. miejsce w ligowej tabeli. Dość powiedzieć, że – biorąc pod uwagę także Puchar Polski – zespół prowadzony przez „Vuko” wygrał pięć kolejnych meczów. Seria taka nie zdarzyła się Legii od wielu miesięcy… Prawdziwa weryfikacja przyjdzie jednak w najbliższych tygodniach, gdy piłkarze ze stolicy zostaną przetestowani przez niemal całą ligową czołówkę. Na pierwszy ogień – już w najbliższą sobotę – pójdzie nowy lider rozgrywek, Raków Częstochowa. Nic więc dziwnego, że TOTALbet to w drużynie dowodzonej przez Marka Papszuna upatruje faworyta.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Raków do starcia z Legią przystąpi natomiast opromieniony awansem na fotel lidera PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Marka Papszuna wykorzystali wpadkę Pogoni Szczecin i dzięki zwycięstwu nad Stalą Mielec (2:1), zameldowali się na szczycie. Co ciekawe, sobotni mecz będzie pojedynkiem dwóch najlepiej punktujących w tym roku drużyn w naszej lidze. Opiekun częstochowian ma jednak świadomość, że jego zespół czeka trudna przeprawa. - Widać było, że Legia jest na fali wznoszącej i wydostaje się z kryzysu. Te wyniki wyraźnie dodają drużynie pewności siebie, a jakości tam na pewno nie brakuje. Nie wiem, czy wszyscy zdawali sobie z tego sprawę, ja na pewno - to w końcu mistrz Polski. Jest tam wielu zawodników, którzy niecały rok temu świętowali triumf w lidze. To nie działa tak, że oni nagle nie potrafią grać w piłkę – powiedział 47-latek w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”. Mimo tych słów wydaje się, że zdecydowanym faworytem będą w sobotę gospodarze. Przewidywania te zdaje się potwierdzać TOTALbet, który zwycięstwo Rakowa „wycenił” na 1.95, Legii natomiast – 4.00.

Sonda
Raków Częstochowa vs Legia Warszawa - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Raków – 1.95                    remis – 3.40                      Legia – 4.00

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.25                          1/2 – 1.32                          X/2 – 1.85

  • Raków strzeli gola:

tak – 1.22                          nie – 3.90

  • Legia strzeli gola:

tak – 1.52                          nie – 2.35

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.80                           powyżej 0.5 – 1.07

poniżej 1.5 – 3.05                           powyżej 1.5 – 1.36

poniżej 2.5 – 1.70                           powyżej 2.5 – 2.10

poniżej 3.5 – 1.25                           powyżej 3.5 – 3.75

poniżej 4.5 – 1.07                           powyżej 4.5 – 7.60

poniżej 5.5 – 1.01                           powyżej 5.5 – 15.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Raków Częstochowa – Legia Warszawa dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze