Typy i kursy. Radomiak przyćmi „Białą Gwiazdę”? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2021-11-25 13:21
Radomiak Radom
Autor: Cyfrasport

Wisła Kraków – Radomiak Radom typy i kursy. Radomiak Radom bez wątpienia jest jedną z największych sensacji obecnego sezonu PKO BP Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Dariusza Banasika plasują się obecnie na 5. miejscu, mając stosunkowo niewielką stratę do podium. Ta może się jeszcze zmniejszyć, jeśli zespół z Mazowsza pokona w piątek na wyjeździe Wisłę Kraków. Czy zdaniem TOTALbet istnieje realna szansa na taki rozwój wypadków? Wisła Kraków – Radomiak Radom typy bukmacherskie.

Radomiak Radom w sezonie 2021/2022 wreszcie miał okazję zaprezentować się na poziomie PKO BP Ekstraklasy. Rok wcześniej podopieczni Dariusza Banasika byli niezwykle blisko tego celu, w finale baraży o awans ulegli jednak Warcie Poznań. W kolejnych rozgrywkach wszystko poszło już jednak po myśli radomian, którzy mogli świętować promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej. I trzeba przyznać, że takiej postawy beniaminka nie spodziewał się chyba nikt. Radomiak w 15 meczach ugrał aż 25 punktów, co daje mu obecnie 5. lokatę w ligowej tabeli. Warto przy tym dodać, że zespół z Radomia ma aktualnie na koncie dwie niezwykle imponujące passy – 7 meczów z rzędu bez porażki oraz 4 zwycięstwa z rzędu. Czy obie z nich uda się podtrzymać w piątkowym, wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Kraków? Zdaniem TOTALbet istnieje taka szansa, choć faworytem będą gospodarze.

„Biała Gwiazda” w sezonie 2021/2022 jednak nie błyszczy. Zespół prowadzony aktualnie przez Adriana Gulę zgromadził jak do tej pory 17 „oczek” i plasuje się dopiero na 14. miejscu w PKO BP Ekstraklasie. Wydaje się, że największym problem zespołu z Grodu Kraka jest sinusoidalna forma – wiślacy potrafią bowiem rozgrywać świetne mecze, przeplatając je jednak z występami fatalnymi. Dobrym przykładem są tutaj rozegrane na przestrzeni dwóch tygodni mecze z Legią Warszawa oraz Lechem Poznań. W pierwszym z nich „Biała Gwiazda” zaprezentowała się znakomicie, a wynik końcowy (1:0) nie odzwierciedlał sytuacji boiskowej i powinien być zdecydowanie wyższy. Mecz z Lechem podopieczni Adriana Guli rozegrali natomiast bardzo słabo, przegrywając 0:5. Na własnym obiekcie wiślacy potrafią jednak być groźny i wg TOTALbet w piątek przekona się o tym Radomiak. Wg bukmachera to gospodarze są bowiem faworytem tego starcia (kurs na zwycięstwo Wisły wynosi 2.50, na Radomiaka – 2.95).

Sonda
Wisła Kraków vs Radomiak Radom - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Wisła K. – 2.50                  remis – 3.40                      Radomiak – 2.95

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.42                          1/2 – 1.33                          X/2 – 1.55

  • Wisła K. strzeli gola:

tak – 1.27                          nie – 3.40

  • Radomiak strzeli gola:

tak – 1.33                          nie – 3.00

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.40                           powyżej 0.5 – 1.07         

poniżej 1.5 – 3.40                           powyżej 1.5 – 1.33

poniżej 2.5 – 1.82                           powyżej 2.5 – 2.02

poniżej 3.5 – 1.30                           powyżej 3.5 – 3.50

poniżej 4.5 – 1.10                           powyżej 4.5 – 7.20

poniżej 5.5 – 1.02                           powyżej 5.5 – 15.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Wisła Kraków – Radomiak Radom dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze