Mikael Ishak, Lech Poznań

Autor: Cyfra Sport Mikael Ishak

Liga Konferencji UEFA

Lech Poznań przegrywa z Villarreal po wyjątkowo wyrównanym meczu! Bramka w końcówce zabiera "Kolejorzowi" remis!

2022-09-08 19:52

Lech Poznań przegrał z Villarrealem po swoim pierwszym meczu w Lidze Konferencji UEFA! Mimo że "Żółta Łódź Podwodna" wygrała, to mistrz Polski zagrał naprawdę świetny mecz, zdobywając 3 bramki. Szczęście poznaniakom zagrał Coqulein, który tuż pod koniec meczu doprowadził do zwycięstwa. Przedstawiciele LaLigi nie mieli jednak łatwo!

Villarreal - Lech Poznań 4:3

bramki: Chukwueze 32', Baena 36', 40', Coquelin 90'- Skóraś 2', Ishak 47', 62'

kartki: Mandi, Cuenca, Chuk2wueze, Baena - Murawski

Villarreal: Jorgensen - De La Fuente (Kiko 64'), Mandi, Cuenca, Mojica - Chukwueze (Pino 80'), Coquelin, Morlanes (Parejo 64'),  Trigueros (Jackson 46')- Beana, Morales (Moreno 64')

Lech Poznań: Bednarek - Rebocho, Milić, Dagerstal, Pereira - Murawski, Karlstrom - Skóraś (Tsitaishvili 78'), Kvekvesiri (Sousa 90'), Amaral  (Szymczak 71')- Ishak (Velde 78')

Villarreal - Lech Poznań

90'

Koniec spotkania! Lech Poznań przegrywa 3:4 po wyjątkowo zaciętym meczu przeciwko Villarreal!

90+3'

Świetne sytuacje Lecha! Jednak sędzia gwiżdże spalonego przy strzale głową Pereiry!

90'

Sędzia doliczył aż 4 minuty do podstawowego czasu gry.

90'

NIESTETY! LECH POZNAŃ TRACI REMIS W SAMEJ KOŃCÓWCE! COQUELIN UDERZA NA 4:3!

85'

Parejo niebezpiecznie zagrywa z rzutu rożnego, ale atak Villarreal przerwany przez faul na Bednarku!

82'

Lech wykonuje rzut rożny, ale to rozegranie stałego fragmentu niecelne!

78'

Velde za Ishaka i Tsitaishvili za Skórasia.

75'

Ależ to mogła być piękna bramka! Jackson ustawiał się na przewrotkę po dośrodkowaniu, ale na szczęście nie trafił w piłkę!

72'

Przerwa na nawodnienie.

68'

Rozegranie stałego fragmentu nic nie dało. Chwilę później swoich sił próbuje Mojica, ale jego dośrodkowanie przejęte przez Bednarka.

66'

Bardzo dobra akcja Villarreal po stracie Skórasia! Rzut rożny dla klubu z LaLigi!

62'

GOOOLLLL!!! LECH WYRÓWNUJE STAN GRY!!!! CO ZA AKCJA ISHAKA, KTÓRY DOSTAŁ ŚWIETNE PODANIE I SKIEROWAŁ PIŁKĘ DO BRAMKI!

61'

Ambitna próba Murawskiego, jednak niecelnie!

60'

Lech Poznań groźny pod bramką Villarreal. Będzie rzut wolny, czy Lech wyrówna stan gry?

55'

Jackson! Była groźna sytuacja dla piłkarzy Villarreal, ale na szczęście niecelnie!

54'

Murawski próbuje z daleka, ale strzał piłkarza Lecha niecelny!

50'

Morales! Tuż obok bramki Lecha Poznań! Mamy rzut rożny dla gospodarzy!

47'

GOOOLL!!!! DLA LECHA POZNAŃ! TUŻ PO WZNOWIENIU GRY "KOLEJORZ" DOSTAŁ KARNEGO I GO PEWNIE WYKORZYSTUJE!

45'

Pierwsza połowa meczu dobiegła końca! Lech przegrywa z Villarreal 1:3!

40'

No i niestety! Wszystko co dobre się kończy, Baena z kolejną bramką dla Villarreal!

38'

Dagerstal wykazuje się dobrą postawą po ciężkim uderzeniu Villarreal.

36'

Ależ błąd obrony Lecha! Baena znalazł się w doskonałej sytuacji i nikt mu praktycznie nie przeszkadzał, jest bramka dla Villarreal!

32'

NO I NIESTETY! LECH TRACI PROWADZENIE! WSPANIALY GOL CHUKWUEZE, KTÓRY WYKORZYSTUJE WSPANIAŁE DOGRANIE!

28'

Baena! Bardzo groźna akcja napastnika Villarreal, który uderza na szczęście po za bramkę!

23'

21'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale przedstawiciele LaLigi jak na razie nie kreują sytuacji, które mogłyby im dać wyrównanie.

18'

Brzydkie zagranie Coquellina, który przewraca przeciwnika.

18'

Morales biegnie do osamotnionej piłki, ale Bednarek łapie ją w ręce!

15'

Dobry atak Lecha, jednak Amaral znajduje się na pozycji spalonej.

13'

Chukwueze, próbuje rajdu skrzydłem, ale Lech przzejmuje piłkę.

9'

Kvekveskiri z niebezpiecznym zagraniem i Villarreal i sędzia odgwizduje faul.

6'

Kvekveskiri bliski zdobycia brmki! To była świetna okazja, ale za daleko prawego słupka!

2'

GOOOLLLL!!!! LECH PROWADZI Z VILLARREAL!!!!! SENSACJA! MISTRZOWIE POLSKI WYKORZYSTALI BARDZO ZŁE USTAWIENIE PIŁKARZY I SKÓRAŚ WPROWADZA PIŁKĘ DO BRAMKI!

Witamy w relacji live z meczu między Lechem a Villarreal! Piłkarze wychodzą na boisko

Witamy w relacji z meczu Ligi Konferencji UEFA między Villarreal a Lechem Poznań. Początek relacji o godzinie 18:45, zapraszamy serdecznie.