Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Wielki mecz Legii Warszawa z Rakowem. Ekspert stanowczo o walce o mistrzostwo, Josue obsypany milionami?

2023-04-03 13:46

To była fantastyczna kolejka PKO Ekstraklasy! W dwóch hitach, a więc w starciu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa oraz Lecha Poznań z Pogonią Szczecin było mnóstwo emocji i zwrotów akcji. Walka o mistrzostwo Polski wciąż jest otwarta i w lidze bitwa toczyła się będzie do ostatnich kolejek. Po 26. kolejce Ekstraklasy rozmawialiśmy z Leszkiem Ojrzyńskim, który ocenił hit w Warszawie i przyszłość Josue w klubie z tego miasta.

Już przed rozpoczęciem 26. kolejki PKO Ekstraklasy zanosiło się na wielkie widowiska. Zarówno mecz w Warszawie, jak i w Poznaniu zapowiadały się kapitalnie i nie zawiodły fanów polskiej ligi. Legia dała sobie jeszcze nadzieje na walkę o mistrzostwo, bo zwycięstwo 3:1 nad Rakowem zmniejszyło ich straty do lidera do sześciu punktów i wciąż wszystko jest możliwe. Jednym z bohaterów był Josue, który rozegrał kolejny kapitalny mecz.

W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport porozmawialiśmy m.in. o przyszłości Portugalczyka w Legii, a gościem odcinka był Leszek Ojrzyński. Były trener m.in. Korony Kielce uważa, że przewaga Rakowa wciąż jest duża i odrobienie strat przez Legię będzie trudne. Premiera najnowszego odcinka PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa Raport 3.04
Najnowsze