Rafał Wolski, Wisła Kraków

Autor: CYFRASPORT

Wisła Kraków - Górnik Zabrze NA ŻYWO. Ekstraklasa w TV i ONLINE

2016-04-17 20:05

Wisła - Górnik NA ŻYWO. Mecz Wisła Kraków - Górnik Zabrze ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa LIVE transmisja w TV. Krakowianie - oto bodaj najwięksi przegrani w walce o czołową ósemkę Ekstraklasy. Pod wodzą Dariusza Wdowczyka zabrakło im ledwie 20 minut do awansu. Teraz rozpoczynają bój o byt od starcia z najsłabszym zespołem ligi. Czy zmiażdżą Górnika? Gdzie transmisja TV z meczu Wisła Kraków - Górnik Zabrze?

Wisła - Górnik NA ŻYWO. Mecz Wisła Kraków - Górnik Zabrze ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa LIVE transmisja w TV. Wdowczyk zbawił Białą Gwiazdę - to na pewno. Nim trafił na Reymonta, drużyna miała za sobą passę 11 spotkań bez zwycięstwa. Zalegała w strefie spadkowej. Pod wodzą nowego trenera krakowianie wygrali jednak trzy pierwsze mecze i w 30. kolejce walczyli o awans. Wystarczyła im wygrana z Zagłębiem Lubin, z którym do 68. minuty prowadzili. Gol Michala Papadopoulosa okazał się jednak decydujący i Wisła przystąpi w decydującej części rozgrywek do walki o utrzymanie.

Jagiellonia - Górnik Łęczna LIVE. Transmisja w TV i ONLINE STREAM

Pierwszego rywala mają najlepszego z możliwych. Zabrzanie w 2016 roku uzbierali łącznie tylko 4 punkty. Zanotowali cztery remisy i komplet porażek. Oni szanse na utrzymanie mają już niewielkie. Do bezpiecznej strefy tracą pięć "oczek", więc prawdopodobnie latem będą już przygotowywać się do batalii o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dla Białej Gwiazdy to rywal więc idealny. Choćby po to, by pod wodzą Wdowczyka krakowianie utrzymali skuteczność. A tą imponują: w czterech spotkaniach zdobyli aż 13 goli.

Jan Żurek przed meczem nawoływał do swoich piłkarzy, by zachowali się jak mężczyźni. - Jeszcze nie wszystko stracone - stwierdził między innymi. Dariusz Wdowczyk nieoczekiwanie przyjął retorykę swojego konkurenta i oznajmił, że zabrzanie będą groźnym rywalem. Właśnie dlatego, że już dawno spadli w przepaść i nie mają nic do stracenia.

Wisła Kraków - Górnik Zabrze LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Wisła - Górnik rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.