Aleksandar Prijović

Autor: Łukasz Grochala / CYFRASPORT

Zagłębie - Legia 1:2. Grali tak, że aż... pękła piłka! Zobacz WIDEO

2016-02-21 19:31

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2 w 23. kolejce Ekstraklasy. Wicemistrz Polski wygrał na Dolnym Śląsku i do prowadzącego Piasta Gliwice traci już tylko jeden punkt. Wydarzeniem meczu, była... eksplozja piłki, którą kopano na boisku w Lubinie.

Legia Warszawa prowadziła w Lubinie już od drugiej minuty, gdy do bramki gospodarzy trafił Aleksandar Prijović. Gdy w 38. minucie podanie Nikolicia na bramkę zamienił Kucharczyk stało się jasne, że Legia tego meczu nie przegra. Po przerwie Miedziowi odpowiedzili tylko trafieniem Piatka po trzydziestej już asyście w lidze Filipa Starzyńskiego.

Legia traci do Piasta jeden punkt i można powiedzieć, że dogoniła lidera, bo już w następnej kolejce może go wyprzedzić. W tej rundzie imponuje, bo wcześniej pokonała 4:0 Jagiellonię. Tym razem nie zagrała jednak tak efektownie jak w Warszawie. Wytrzymała napór gospodarzy w końcówce, zrewanżowała się im za remis przy Łazienkowskiej (2:2). Nie wytrzymała tylko piłka. Zobaczcie sami!