Goncalo Feio

i

Autor: scren/youtube.com/Motor Lublin

Brutalne sceny!

Zamieszanie w Motorze Lublin! Trener pobił dotkliwie prezesa, działacz trafił do szpitala!

2023-03-06 8:06

Jesteśmy świadkami niezwykle gorącego i dość nieoczekiwanego konfliktu w polskim klubie. Według informacji medialnych, po meczu klubu z Lublina z GKSem Jastrzębie doszło do wyjątkowej scysji między trenerem klubu, Goncalo Feio i prezesem Pawłem Tomczykiem. W trakcie szarpaniny Portugalczyk miał uderzyć działacza tacką, co spowodowało, że Tomczyk trafił do szpitala.

O konflikcie między prezesem Motoru Lublin a jego szkoleniowcem mówiło się już od dłuższego czasu. Nikt jednak nie spodziewał się, że wzajemna niechęć panów eksaluje do takich wymiarów! Jak podał Krzysztof Stanowski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Feio i Tomczyk stoczyli bójkę, z której w o wiele gorszym stanie miał wyjść Tomczyk, który został raniony tacką i przewieziony do szpitala. Takich scen chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Awantura w Motorze Lublin. Bójka prezesa z trenerem, działacz w szpitalu

Do awantury między Faio a prezesem Motoru Lublin miało dojść po zakończonym meczu ligowym z GKSem Jastrzębie. Przebieg tych dość drastycznych scen zobrazował na swoich mediach społecznościowych współzałożyciel "Kanału Sportowego", Krzysztof Stanowski, który przedstawił kulisy bójki.

- Konflikt trenera z prezesem w Motorze wszedł w nowy etap. No i wydaje mi się, że kariera trenerska Gonzalo Feio właśnie się skończyła. Otóż podobno zdzielił prezesa tacą i rozwalił mu łeb. Prezes w szpitalu. - napisał Stanowski zaznaczając, że uszkodzeniu uległ łuk brwiowy działacza klubu z Lublina.

Sonda
Czy Motor Lublin wróci w przyszłości do Ekstraklasy?
Najnowsze