Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Paweł Skraba / SE Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska przemierzyła tysiące kilometrów, żeby być przy mężu. Pozowała, gdy wydarzył się DRAMAT

2021-06-23 19:11

Anna i Robert Lewandowscy niejednokrotnie udowadniali, że są niezwykle dobraną parą i bardzo się kochają. Tegoroczne mistrzostwa Europy sprawiły, że kapitan reprezentacji Polski nie mógł spędzić ze swoją żoną ósmej rocznicy ślubu, jednak to, że Robert Lewandowski musiał zagrać w meczu Polska - Szwecja na Euro nie sprawiło, że małżonkowie byli daleko od siebie. Anna Lewandowska po tym, jak dopingowała swojego męża w Sewilli, przemierzyła tysiące kilometrów, by pojawić się na Gazprom Arenie w Petersburgu.

O tym, że Robert Lewandowski może liczyć na gorący doping ze strony swojej żony i córek internauci mogli przekonać się już wielokrotnie, dzięki temu, że podczas kolejnych spotkań Bayernu Monachium oraz reprezentacji Polski, żona kapitana Biało-czerwonych chwali się specjalnymi zdjęciami, na których rodzina Roberta Lewandowskiego pozuje w jego koszulkach. Przez Euro 2020 Lewandowscy mieli jeszcze mniej czasu do spędzenia go w rodzinnym gronie, jednak Anna Lewandowska podróżuje za swoim mężem, aby dopingować do podczas kolejnych meczów reprezentacji Polski na Euro 2020. Żona kapitana Biało-czerwonych najpierw mogła zaskoczyć Roberta Lewandowskiego, gdy pojawiła się na Estadio La Cartuja w Sewilli, jednak to nie był koniec. Anna Lewandowska w ciągu kilku dni przemierzyła kilka tysięcy kilometrów, by pojawić się na kolejnym meczu reprezentacji Polski. 

Anna Lewandowska pokonała tysiące kilometrów, by być przy mężu

Na dzień przed meczem Polska - Szwecja na Euro 2020 przypadało bardzo ważne wydarzenie w życiu kapitana reprezentacji Polski i trenerski fitness, jakim była ósma rocznica ich ślubu. Przez trwające właśnie mistrzostwa Europy oczywiście Robert Lewandowski nie mógł być przy swojej żonie, ale sprawił jej wielką radość, wysyłając romantyczny prezent. Anna Lewandowska również miała coś dla swojego męża i po tym, jak pojawiła się w Sewilli na meczu z Hiszpanią, wybrała się do Petersburga na mecz Polska - Szwecja. Dopingująca Roberta Lewandowskiego Anna nie mogła się jednak spodziewać, że już na początku meczu przyjdzie jej oglądać skwaszoną minę męża po straconej bramce. 

DRAMAT kibiców przed meczem Polska - Szwecja! Święto odwołane, duże zagrożenie

Kibice przed meczem Polska-Szwecja
Anna Lewandowska poleciała na mecz do Rosji

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska poleciała na mecz do Rosji
Sonda
Polska - Szwecja Euro 2020: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze