Jakub Świerczok na konferencji przed Euro 2021

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Świerczok na konferencji przed Euro 2021

Bohater reprezentacji Polski przed Euro na celowniku potężnego klubu! Napastnik może szybko zmienić barwy

2021-06-26 0:17

O ile reprezentacja Polski nie poradziła sobie na Euro zbyt dobrze, to kilku zawodników zdecydowanie poprawiło swoją sytuację dzięki występom w narodowych barwach. Jednym z takich piłkarzy jest Jakub Świerczok. Napastnik był jednym z bohaterów towarzyskich spotkań Polaków przed Euro i już niebawem może zmienić barwy klubowe. Zawodnikowi przygląda się bowiem jeden z największych rosyjskich klubów.

Po dwóch porażkach w fazie grupowej na Euro 2020, reprezentacja Polski pożegnała się z turniejem zajmując ostatnie miejsce w tabeli. Pomimo słabej dyspozycji drużyny prowadzonej przez Paulo Sousę na tegorocznych mistrzostwach Europy, kilku zawodników występujących z orzełkiem na piersi może zaliczyć ostatnie tygodnie do udanych. Jednym z nich jest Kacper Kozłowski, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii futbolu, stając się najmłodszym zawodnikiem w historii mistrzostw Europy, który pojawił się na murawie. Oprócz niego, wygranym może nazwać się Jakub Świerczok, który nie tylko stał się bohaterem towarzyskiego meczu Polska - Rosja przed Euro, ale również zwrócił na siebie uwagę zagranicznych klubów. 

Jakub Świerczok na celowniku

Po bardzo dobrym sezonie Świerczoka w Piaście Gliwice, do którego był wypożyczony z Ludogoretsa Razgrad, ekipa ze Śląska zdecydowała się wykupić napastnika. Jak się jednak okazuje reprezentant Polski nie musi długo zabawić przy Okrzei. - Zenit Petersburg?? jest poważnie zainteresowany napastnikiem Piasta Gliwice i reprezentacji Polski, Jakubem Świerczokiem - poinformował na Twitterze Janekx89, który zalicza się do jednych z najlepiej poinformowanych osób w polskiej piłce. 

Kumpel Lewandowskiego nie mógł się oprzeć, gdy zobaczył zdjęcie Anny Lewandowskiej. Robertowi to może się nie spodobać

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Sonda
Polska na Euro 2020 - czy zasłużenie odpadliśmy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze