Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo się wścieknie, gdy zobaczy to WIDEO! Jego kolega z drużyny poszedł na całego po finale Euro

2021-07-12 14:06

Podczas tegorocznych mistrzostw Europy jedną z największych gwiazd turnieju był, co oczywiste, Cristiano Ronaldo, jednak podczas Euro 2020 o Portugalczyku zrobiło się głośno nie względu na jego grę, ale przez incydent z butelkami Coca-Coli, który miał miejsce na jednej z konferencji prasowych. Po finale Włochy - Anglia, Portugalczyk mógł się wściec, gdy zobaczył co na spotkaniu z mediach wyprawiał jego kolega z Juventusu, Leonardo Bonucci. Włoski obrońca poszedł na całego.

Finał Euro 2020, w którym zmierzyli się Włosi oraz Anglicy od samego początku dostarczał wielu emocji, a pomimo szybkiego prowadzenia Anglików, do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W konkursie "jedenastek" lepsi okazali się piłkarze z Italii i to oni mieli powody do świętowania po zakończonej batalii na Wembley. Radość piłkarzy widoczna była również na konferencji prasowej, na której pojawił się Leonardo Bonucci. Swoim zachowaniem obrońca nowych mistrzów Europy byłby jednak w stanie rozwścieczyć Cristiano Ronaldo, jeśli jego kolega z Juventusu zobaczyłby, co defensor wyprawiał na konferencji prasowej. Leonardo Bonucci postanowił nie tylko pojawić się spotkaniu z dziennikarzami z butelką piwa w ręce, ale dobrał się również do Coca-Coli. 

Bonucci poszedł na całego

Kilka tygodni temu, podczas jednej z konferencji prasowej przed meczem Portugalii na Euro 2020, Cristiano Ronaldo postanowił przestawić dwie butelki słodkiego napoju, czym spowodował wielkie starty korporacji. Po wygranym finale i zdobyciu mistrzostwa Europy, Leonardo Bonucci postanowił delektować się butelką piwa, a na spotkaniu z dziennikarzami dobrał się również do Coca-Coli, czym mógł rozwścieczyć Cristiano Ronaldo. Portugalczyk polecił bowiem wtedy wszystkim, aby ci pili wodę, jednak włoski defensor nie wziął sobie do serca słów kolegi z Juventusu. Zobaczcie co wyczyniał na spotkaniu z dziennikarzami Leonardo Bonucci. 

Jan Tomaszewski nie brał jeńców po finale Euro! Były bramkarz reprezentacji Polski przejechał się po kibicach, oberwała też UEFA

Finał Euro 2020 tuż tuż. Tymczasem Robert Lewandowski zobaczył dzieci grające w piłkę i… | Futbologia
Sonda
Euro 2020 - jak oceniasz turniej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze