Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

O jednym geście Cristiano Ronaldo na Euro mówi cały świat. Gdy to zrobił, straty były wielomiliardowe

2021-06-15 19:00

Cristiano Ronaldo od wielu lat zalicza się do grona najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie i nic nie wskazuje na to, aby w niedalekiej przyszłości miało się to zmienić. To, jak ważną postacią wciąż jest gwiazdor reprezentacji Portugalii potwierdziło jego zachowanie na konferencji prasowej przed meczem z Węgrami na Euro. Po jednym geście Ronaldo, straty oszacowano na ok. 4 miliardy dolarów.

Lata mijają, a Cristiano Ronaldo niezmiennie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i wraz z Leo Messim cieszy się ogromną popularnością w każdym zakątku globu. Mogłoby się wydawać, że gwiazdor Juventusu i reprezentacji Portugalii nie ma już takiej władzy jak jeszcze kilka lat temu, gdy wraz z Realem Madryt wygrywał niemal wszystkie trofea, jednak ostatnie zachowanie Ronaldo udowodniło, że przez jeden jego gest, firmy mogą tracić majątek. Boleśnie przekonała się o tym Coca-Cola po konferencji prasowej przed meczem Węgry - Portugalia na Euro 2020. Cristiano Ronaldo nie spodobało się to, że podczas spotkania z dziennikarzami postawiono przed nim tylko dwie butelki napoju i postanowił je przestawić. Tyle wystarczyło, aby straty Coca-Cola Company szły w miliardy dolarów.

Przez Ronaldo Coca Cola trafi miliardy

Przez jeden tylko ruch Cristiano Ronaldo, amerykański gigant ma ogromne problemy, bo akcje firmy lecą na łeb na szyję. Odstawienie przez Cristiano Ronaldo butelek ze słodkim napojem sprawiło, że w niecałą dobę firma straciła fortunę. Zdaniem hiszpańskiego dziennika "Marca", Coca-Cola miała stracić aż 4 miliardy dolarów, czyli prawie 15 miliardów złotych.

Robert Lewandowski skomentował BLAMAŻ ze Słowacją! Pierwsze takie słowa po kompromitacji

Zobacz także: Narzeczona Ronaldo kusi seksownym ciałem

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja
Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien wrócić do Realu Madryt?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze