Cristiano Ronaldo

i

Autor: FERENC ISZA/AFP/East News

Cristiano Ronaldo wściekły na konferencji prasowej. Butelki poszły w ruch

2021-06-15 12:41

Rusza rywalizacja w wyglądającej na papierze na najsilniejszą grupie F Euro 2020. W gronie drużyn, które wezmą udział w tej rywalizacji, znajduje się m.in. Portugalia. Na konferencji prasowej przed spotkaniem tego zespołu z Węgrami pojawił się kapitan i niekwestionowany lider obrońców tytułu, Cristiano Ronaldo. I bynajmniej nie było spokojnie! Gwiazdor się zirytował na tyle, że w ruch poszły... butelki.

Do akcji weszły już niemal wszystkie ekipy biorące udział w Euro 2020. Niemal, ponieważ jako ostatni wybiegną na murawy piłkarze rywalizujący w grupie F. A ta na papierze zapowiada się na szczególnie silną i zacietą. Są w niej bowiem reprezentacje Niemiec, Francji, Portugalii oraz Węgier. W Budapeszcie dojdzie do starcia współgospodarzy turnieju z Portugalczykami, którym przypadła rola obrońców trofeum wywalczonego pięć lat temu we Francji.

Zobacz MEMY po meczu Polska - Słowacja

Na konferencji prasowej poprzedzającej pojedynek w Budapeszcie pojawił się Cristiano Ronaldo. Nim jednak zawodnik zaczął odpowiadać na pytania zgaromadzonych dziennikarzy pokusił się o zachowanie, które wszystkich zdziwiło. Znany ze zdrowego stylu życia zawodnik-perfekcjonista z pogardą odsunął od siebie dwie butelki Coca-Coli i postawił przed sobą butelkę wody krzycząc zirytowany: "Pijcie wodę!". Nawet w takim sposób CR7 chciał pokazać, jak wielkim jest sportowcem.

Zobacz też: Reprezentanci Polski po blamażu na Euro wrócili do kraju i... w środku nocy ruszyli do restauracji [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo do każdego wyzwania sportowego podchodzi niezwykle ambicjonalnie i z pewnością nie inaczej będzie także i w tym przypadku. Ewentualna obrona mistrzostwa Europy z Portugalią znaczyłaby dla niego bardzo wiele. Droga wiodąca do osiągnięcia tego celu jest jednak niebywale kręta. Począwszy już od fazy grupowej, gdzie co prawda na start mistrzowie Europy będą faworytami starcia z Węgrami, ale potem przyjdzie zmierzyć im się z dużo bardziej wymagającymi rywalami - Niemcami i Francją.

Powrót piłkarzy do hotelu w Sopocie po przegranym meczu ze Słowacją
Najnowsze