Powrót polskiej kadry z Sankt Petersburga do Sopotu - EURO 2021

i

Autor: PAPARA26 Powrót polskiej kadry z Sankt Petersburga do Sopotu - EURO 2021

Reprezentanci Polski po blamażu na Euro wrócili do kraju i... w środku nocy ruszyli do restauracji [ZDJĘCIA]

2021-06-15 10:15

Nie tak miał wyglądać start Euro 2021 dla reprezentacji Polski. "Biało-czerwoni" doznali przykrej porażki 1:2 ze Słowacją i ich udział w fazie pucharowej mistrzostw Europy stanął pod gignatycznym znakiem zapytania. Tuż po pojedynku z naszymi południowymi sąsiadami, piłkarze udali się w podróż powrotną do kraju. Po dotarciu na miejsce postanowili analizować piłkarski blamaż przy restauracyjnym stole.

Powiedzieć, że reprezentacji Polski nie wyszedł pojedynek ze Słowacją, to w zasadzie... nic nie powiedzieć. "Biało-czerwoni" zawiedli absolutnie na całej linii ulegając swoim rywalom 1:2. Taki rezultat sprawia, że lada chwila podopiecznych Paulo Sousy może zabraknąc w gronie ekip, które liczą się w walce o 1/8 finału. Tym bardziej, że kolejnym przeciwnikiem Polski jest Hiszpania. A jak wiadomo, zespół ten nawet pomimo zmiany pokoleniowej i różnych trudności należy do światowej czołówki.

Powrót piłkarzy do hotelu w Sopocie po przegranym meczu ze Słowacją

Kadrowicze mają o czym myśleć. I czynią to już w Polsce. Wrócili bowiem do Trójmiasta w nocy, bezpośrednio po porażce ze Słowakami. Nim jednak udali się do hotelu, aby wyspać się, odpocząć i nabrać energii przed przygotowaniami do potyczki z Hiszpanią, postanowili jeszcze nieco porozmawiać przy restauracyjnym stole. Czy "Biało-czerwoni" w środku nocy analizowali przyczyny swojego beznadziejnego występu w starciu ze Słowakami? Być może, ale to wiedzą tylko sami zainteresowani. Spójrzcie na poniższą galerię zdjęć!

Trener Paulo Sousa ma niewiele czasu, aby wskrzesić ducha zespołu i spróbować uratować dla reprezentacji Polski losy Euro 2020. W najbliższych dniach zespół będzie musiał zmierzyć się jednak nie tylko ze sportową częścią całego problemu, ale i z gigantyczną presją, która narosła wokół sytuacji. Kibice są wściekli na porażkę ze Słowacją i żądają natychmiastowej rehabilitacji nawet jeżeli mają świadomość, że akurat w potyczce z Hiszpanią będzie o to bardzo ciężko.

Najnowsze