Reprezentacji Polski grozi KOMPROMITACJA TYSIĄCLECIA. Tego scenariusza nie zakładał nikt

2021-06-15 7:24
Robert Lewandowski
Autor: Super Express Robert Lewandowski

Krajobraz po niespodziewanej porażce reprezentacji Polski ze Słowacją jest fatalny. Nikt nie zakładał, że "Biało-czerwoni" zanotują taką wpadkę już na samym starcie turnieju, a co gorsza zaprezentują się przy tym tak słabo. A to nie koniec fatalnych informacji dla Paulo Sousy i jego drużyny. Kolejne nadeszły z Sewilli, gdzie Szwecja wywalczyła remis z Hiszpanią. To naprawdę kiepskie wieści dla Polaków.

Potyczka ze Słowakami w Petersburgu miała być najłatwiejszym wyzwaniem dla Polaków podczas Euro 2020. Zamiast pewnego zwycięstwa potwierdzającego przewagę potencjału nad rywalami, oglądaliśmy jednak bardzo kiepską partię w wykonaniu "Biało-czerwonych" zakończoną porażką 1:2. Taki rezultat już na samym starcie mistrzostw Europy sprawia, że polskiemu zespołowi będzie bardzo trudno zakwalifikować się do 1/8 finału. A zwłaszcza, że chwilę później w Sewilli doszło do remisu w starciu Hiszpanii ze Szwecją.

Ale wtopa Szczęsnego! Samobójczy gol Szczęsnego w meczu Polska - Słowacja

W sobotę Polska zagra z mistrzami Europy 2008 i 2012 właśnie w Andaluzji. Dzień wcześniej w Petersburgu zmierzą się natomiast Słowacy oraz Szwedzi. "Biało-czerwoni" ze swojej strony muszą liczyć się z porażką z Hiszpanami, jako że mało kto dawał im szanse na punkty już przed poniedziałkową kompromitacją. A jeśli taki scenariusz się zrealizuje, a dodatkowo Szwecja ogra Słowację, co przecież też jest bardzo możliwe, to Polska straci jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy już po drugiej kolejce fazy grupowej!

Zobacz też: Wojciech Szczęsny BEZ LITOŚCI skrytykowany przez Jana Tomaszewskiego. Te słowa nie przejdą bez echa

W tak katastrofalny scenariusz aż trudno uwierzyć, a jednak to prawda. Wówczas moglibyśmy się zrównać punktami tylko ze Słowakami, ale mamy od nich gorszy mecz bezpośredni. Biorąc pod uwagę format Euro 2020 i fakt, że po fazie grupowej do domu jedzie tylko osiem ekip, a awans zapewniają sobie nawet cztery drużyny z trzecich miejsc, taka sytuacja stanowiłby dla "Biało-czerwonych" totalną katastrofę. Niestety oba warunki czarnego scenariusza wcale nie są nieprawdopodobne i zdecydowanie mogą się zrealizować...

Jan Tomaszewski po meczu Polska - Słowacja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze