Czechy - Anglia o której godzinie TV TRANSMISJA NA ŻYWO we wtorek. Euro: Mecz Czechy - Anglia dzisiaj 22.06 gdzie oglądać STREAM LIVE ONLINE

2021-06-22 17:17
Mecz Anglia – Dania. Kto wywalczy finał Euro 2020? RELACJA, BRAMKI, WYNIK
Autor: AP Mecz Anglia – Dania. Kto wywalczy finał Euro 2020? RELACJA, BRAMKI, WYNIK

Czechy - Anglia o której godzinie TV TRANSMISJA NA ŻYWO we wtorek. Euro: Mecz Czechy - Anglia dzisiaj 22.06 gdzie oglądać STREAM LIVE ONLINE. Poznaliśmy już pierwsze drużyny, które zmierzą się w fazie pucharowej Euro 2020 i teraz czas poznać szczęśliwców z grupy D, którzy dołączą do tego grona. Ogromny wpływ na układ tabeli będzie miał wynik meczu Czechów z Anglikami. Czechy - Anglia TV TRANSMISJA NA ŻYWO o której godzinie? Euro: Czechy - Anglia dzisiaj we wtorek 22.06 GDZIE OGLĄDAĆ?

Euro 2020: Czechy - Anglia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Czechy - Anglia dzisiaj 22.06 STREAM LIVE ONLINE

Przed rozpoczęciem zmagań w grupie D na Euro 2020, wielu fanów wskazywało Anglików i Chorwatów jako murowanych kandydatów do awansu, a Czesi i Szkoci mieli bić się o trzeciej miejsce, które może dać udział w dalszej fazie turnieju. Te przewidywania okazały się jednak nietrafne i o ile Anglicy wywalczyli już awans do fazy play off Euro 2020, to przed ostatnim meczem w grupie pewni są tego również Czesi. Nasi południowi sąsiedzi najpierw poradzili sobie ze Szkocją, a później podzielili się punktami z Chorwacją. To jednak nie koniec, bo piłkarze prowadzeni przez Jaroslava Silhavy'ego mają szansę zaskoczyć wszystkich i wyjść z pierwszego miejsca w grupie D. 

Przed meczem Czechy - Anglia, nasi południowi sąsiedzi są liderem w swojej grupie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Czesi byli w stanie aż trzykrotnie wpakować piłkę do bramki rywala, tracąc przy tym tylko jedną bramkę. Anglicy z kolei mają co prawda czyste konto, ale po skromnej wygranej 1:0 z Chorwacją w pierwszej kolejce, "Synowie Albionu" zremisowali bezbramkowo ze Szkocją. Aby piłkarze trenera Garetha Southgate'a wskoczyli na pierwszej miejsce w tabeli grupy D, muszą oni wygrać w meczu Czechy - Anglia. Każdy inny wynik sprawi, że to Czesi awansują z pozycji lidera do fazy pucharowej Euro 2020. 

Mecz Czechy - Anglia dzisiaj 22.06 GDZIE OGLĄDAĆ? Euro 2020: Czechy - Anglia we wtorek NA JAKIM PROGRAMIE? 

Spotkanie trzeciej kolejki grupy D, w którym zmierzą się reprezentacje Czech oraz Anglii zaplanowane jest na wtorek 22.06 i rozpocznie się o godzinie 21:00. TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu prowadzona będzie przez stacje TVP 1 oraz TVP Sport. Kibice będą mieli również okazję śledzić losy meczu poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto, RELACJA NA ŻYWO z meczu Czechy - Anglia prowadzona będzie przez portal sport.se.pl, zapraszamy! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze