Paulo Sousa

i

Autor: Cyfrasport Paulo Sousa

Euro 2020: Na ile stać reprezentację Polski? "Ten mecz przegraliśmy na własne życzenie"

Przedturniejowa gorączka rośnie z każdym dniem! Do startu Euro 2020 coraz mniej dni! Pierwszy mecz Polaków za pasem, a to tylko podkręca pytania: czy Biało-czerwoni zajdą daleko w Euro 2020? Awans z grupy wydaje się być obowiązkiem! Na ile tak naprawdę stać nasz zespół? Czy reprezentacja Polski pod wodzą Paulo Sousy osiągnie sukces w tym prestiżowym turnieju? Na te i inne pytania o Euro 2020 w programie Artura Jarząbka "SuperNova w samo południe" próbowali odpowiedzieć szef działu sportowego Super Expressu Przemysław Ofiara oraz legendarny bramkarz Jan Tomaszewski.

Euro 2020: Jak pójdzie Polakom na mistrzostwach Europy?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej myślami kieruje się już w stronę nadchodzących mistrzostw Europy! Biało-czerwoni będą mierzyć się podczas turnieju ze Szwedami, Słowakami i Hiszpanami. O ile spotkanie z "La Furia Roja" powinno paść łupem współgospodarzy imprezy, o tyle w przypadku pozostałych meczów podopieczni Paulo Sousy mają mierzyć się o pełną pulę! Mimo to, fani nie są przekonani, czy mecze będą bułką z masłem! Kibice twierdzą, że pod wodzą nowego szkoleniowca reprezentacja będzie miała niemały problem żeby wyjść z grupy. Jak twierdzą eksperci jednym z utrudnień dla naszej reprezentacji może być odległość od stadionów, na których będą rozgrywać swoje mecze. Piłkarze łącznie będą musieli pokonać ponad 9 tys. kilometrów. 

Te liczby szokują. Robert Lewandowski jest wart pół miliarda mniej niż Kylian Mbappe?!

Reprezentacja Polski to nie... drużyna?

Artur Jarząbek w programie "SuperNova w samo południe" rozmawiał o nadchodzącym turnieju w wyborowym składzie - z szefem działu sportowego "Super Expressu" Przemysławem Ofiarą i Janem Tomaszewskim. - Jedziemy wyjść z grupy. Taki jest cel polskiej drużyny, a jak będzie? Niektórzy kibice twierdzą, że będzie jak zwykle - mecz na rozpoznanie, drugi mecz o wszystko i trzeci o honor. W tym przypadku raczej tak nie będzie, bo z większości grup na Euro wyjdą trzy z czterech zespołów. Wyczynem jest nie wyjść z takiej grupy - powiedział Przemysław Ofiara. Szef działu sportowego "SE" przyznał, że Polacy mają znakomitych piłkarzy, ale brak nam zespołu.

Euro 2020: Polacy zagrają w półfinale turnieju?

Legendarny bramkarz Jan Tomaszewski słynie z bezkompromisowych opinii. W programie Artura Jarząbka przyznał, że jego zdaniem teraz mamy najlepsze pokolenie w historii polskiej piłki. W bardzo mocny sposób ocenił również poczynania trenera Sousy w meczu z Anglią. - Ten mecz przegraliśmy na własne życzenie - przyznał. Jak powiedział na koniec rozmowy jest dobrej myśli i jeśli Paulo Sousa trafi ze składem będziemy grali w półfinale!

Całego programu SuperNova w samo południe, możecie posłuchać poniżej:

Euro 2020: czy kadra narodowa poradzi sobie na ważnym turnieju?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze