Kamil Glik zabrał głos po KLĘSCE. Ogromny zawód, zwrócił uwagę na jedną rzecz

2021-06-24 11:26
Kamil Glik
Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Były ogromne nadzieje i oczekiwania związane z występem reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. Tyle że po raz kolejny nam nie wyszło. Nie udało się nawiązać do poprzedniego turnieju we Francji, gdzie nasza kadra dotarła do ćwierćfinału. Obrońca Biało-czerwonych Kamil Glik zabrał głos po klęsce na EURO. Zwrócił uwagę na jedną rzecz.

Liczyliśmy, że na EURO polska kadra zapewni sobie awans do fazy pucharowej. Tymczasem ugraliśmy tylko punkt i dwa razy przegraliśmy. Skompromitowaliśmy się ze Słowacją, nadzieje odżyły po remisie z Hiszpanią, a na koniec przegraliśmy ze Szwecją po horrorze w Sankt Petersburgu. W trzech meczach straciliśmy sześć goli. W ogóle za kadencji trenera Paulo Sous Biało-czerwoni zagrali na zero z tyłu tylko w jednym spotkaniu: z Andorą w el. MŚ 2022. Występ Polaków na EURO podsumował Kamil Glik, który zamieścił wpis w mediach społecznościowych. - Tak wiem... zawiedliśmy, nie spełniliśmy, waszych i naszych marzeń... ale wiem, że ta drużyna zrobiła WSZYSTKO co mogła, tego jestem pewien! DZIEKUJĘ WAM ZA WSPARCIE - napisał obrońca polskiej kadry.

Wymowny apel Tomaszewskiego do Sousy. Bońka w to nie mieszał, ale wyraził się jasno

Kadra wróciła do Sopotu. Piłkarze siedzieli na plaży do białego rana

Pod wpisem na Twitterze rozgorzała dyskusja wśród kibiców reprezentacji Polski. Komentarze były podzielone co do oceny występu Biało-czerwonych na turnieju. - Zrobiliście wszystko, zabrakło umiejętności niestety. Wyżej d.. nie podskoczysz - ocenił jeden z fanów. Ktoś inny dodał: Kamil jak Cię szanuje, to proszę nie wygłupiaj się. Ze Słowacją zrobiła drużyna wszystko co mogła? Tak. Reprezentacja Słowacji. Czasem lepiej milczeć, a za ME 2016 wielkie dzięki.

Robert Warzycha ROZCZAROWANY występem Polaków na EURO. To był główny powód klęski

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE