Kolejny DRAMAT na Euro 2020! Podczas meczu Anglia - Chorwacja doszło do OKROPNYCH scen. Kibic w szpitalu

2021-06-13 20:04
Wembley
Autor: AP Wembley

Nad turniejem UEFA Euro 2020 zaczyna ciążyć jakieś fatum. W sobotę futbol w cień zepchnęła tragedia z udziałem Christiana Eriksena, po meczu Anglików z Chorwatami wiele mówi się o angielskim kibicu, który uległ poważnemu wypadkowi na stadionie Wembley. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Świadkowie całego wydarzenia są w szoku.

Anglia wygrała z Chorwacją 1:0, a bohaterem ekipy z Wysp został Raheem Sterling, strzelec jedynego gola. W trakcie tego spotkania doszło jednak do dramatycznych scen. Jeden z kibiców reprezentacji prowadzonej przez Garetha Southgate’a spadł z trybuny w kierunku siedzeń i mocno uderzył o beton. Doznał poważnych obrażeń i w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala.

Ochroniarz nie odstępuje Lewandowskiego na krok! Tak wyglądał przyjazd kadry do hotelu w Petersburgu

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu

Portal mirror.co.uk cytuje jednego z sympatyków reprezentacji Anglii, który z bliska widział całe zdarzenie. Nie było mu do śmiechu…  "Widzieliśmy, jak jego nogi przekroczyły barierkę, a następnie upadł, uderzył w ziemię i nie wykonywał żadnych ruchów Jeden człowiek obok nas, który widział to wszystko, po prostu płakał." – powiedział. Kolejny z kibiców opisywał szok świadków całego zdarzenia.

Przyjazd kadry do Sankt Petersburga [GALERIA]

Rzecznik londyńskiego obiektu zapowiedział współpracę z UEFA w celu dokładnego zbadania całego incydentu. Mecz Anglia - Chorwacja oglądało 18497 kibiców. To pierwszy mecz „Synów Albionu” z kibicami na tym stadionie od 2019 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze