Konferencja przed Euro 2021 LIVE. Konferencja Majcieja Rybusa NA ŻYWO [TRANSMISJA]

2021-06-11 11:14 Damian Okła
EURO 2021: Maciej Rybus zdradza, który mecz na Euro będzie kluczowy
Autor: Cyfra Sport EURO 2021: Maciej Rybus zdradza, który mecz na Euro będzie kluczowy

Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. Do meczu ze Słowacją zostało już tylko trzy dni, a dla reprezentacji Polski może być to jedno z kluczowych spotkań na całym turnieju. Kadra jest więc na ostatniej prostej przygotowań. W kolejnym dniu ponownie będziemy mieli okazję posłuchać, co do powiedzenia ma jeden z reprezentantów Polski. Na piątkowej konferencji prasowej zobaczymy Macieja Rybusa.

To już ostatnia prosta przygotowań reprezentacji Polski do pierwszego meczu Polski na Euro 2021. Biało-czerwoni rozpoczną zmagania od rywalizacji ze Słowacją, która może zadecydować o wyjściu z grupy. Ostatnie mecze naszej kadry nie napawają optymizmem, ale na turnieju wszystko może się zmienić. Piłkarze przebywają obecnie w Sopocie, gdzie ma miejsce ich baza na Euro 2021 oraz trenują w Gdańsku. Do Sankt Petersburga udadzą się natomiast w niedzielę. Przedtem jednak czeka ich jeszcze kilka obowiązków. Na piątkowej konferencji prasowej zobaczymy Macieja Rybusa, który przez wielu awizowany jest w wyjściowym składzie na mecz ze Słowacją. Jej początek zaplanowany jest na 11:30.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze