Mateusz Morawiecki

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki przyjedzie do Opalenicy! Premier spotka się z reprezentacją Polski szykującą się do Euro 2021

2021-06-04 11:03

Reprezentacja Polski wciąż przebywa w Opalenicy, gdzie przygotowuje się do mistrzostw Europy 2020. Zawodnicy w tej chwili już w pełni skupiają się na treningach przygotowanych przez sztab Paulo Sousy. We wtorek 8 czerwca nasi piłkarze rozegrają ostatni sparing przed rozpoczęciem Euro 2021, a ich rywalami będą Islandczycy. Okazuje się, że w dniu meczu Polaków czeka dość niespodziewana wizyta jednej z najważniejszych osób w państwie. Do Opalenicy przyjechać ma premier Polski, Mateusz Morawiecki.

Reprezentacja Polski intensywnie przygotowuje się do najważniejszej imprezy piłkarskiej roku. Polacy trenują pod okiem Paulo Sousy od 24 maja. Obecnie mają za sobą jeden sparing, w którym zremisowali 1:1 z Rosją, a teraz przygotowują się do drugiego meczu towarzyskiego przed Euro 2021, w którym naszymi rywalami będą Islandczycy. Spotkanie to odbędzie się 8 czerwca, czyli na 6 dni przed pierwszym meczem Polaków na mistrzostwach Europy. Okazuje się jednak, że przed spotkaniem dojdzie do ważnego wydarzenia z udziałem polskich reprezentantów.

Raport z Opalenicy. Zbigniew Boniek dotarł na zgrupowanie, lista gości jest dłuższa

Mateusz Morawiecki przyjedzie do Opalenicy

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk, we wtorek 8 czerwca, przed meczem z Islandią, do Opalenicy przyjedzie premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu ma spotkać się z reprezentacją Polski na ostatniej prostej przygotowań do Euro 2021. – We wtorek w Opalenicy reprezentację odwiedzi premier Mateusz Morawiecki. – napisał na Twitterze Włodarczyk.

Ostatni sprawdzian przed Euro 2021

Mecz Polska – Islandia rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie to ostatni sprawdzian Polaków przed nadchodzącymi mistrzostwami. Później nasi reprezentanci udadzą się do Sopotu, który będzie ich bazą na czas Euro 2021. Pierwszy mecz na turnieju Polacy zagrają 14 czerwca ze Słowacją. Później czekają nas spotkania z Hiszpanią (19 czerwca) i Szwecją (23 czerwca). Celem minimum dla naszych zawodników jest wyjście z grupy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze