Narada Polaków

i

Autor: PAPARA07 Narada Polaków

Mamy ZDJĘCIA z odprawy kadry przed Euro 2021! Ważny sygnał kibicom daje Robert Lewandowski, to napawa optymizmem [PAPARAZZI]

2021-06-11 20:44

Coraz bliżej do pierwszego meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. 14 czerwca Sankt Petersburgu Biało-czerwoni zmierzą się w pierwszym spotkaniu ze Słowacją. Teraz kadrowicze przygotowują się do tej rywalizacji z naszym południowym sąsiadem na zgrupowaniu w Sopocie. Wieczorem spotkali się całą drużyną na odprawie na dachu hotelu. Kadrowicze byli w doskonałych humorach. Oby w podobnych byli także po spotkaniu ze Słowacją.

Jako pierwszy na wieczorne spotkanie przybył trener Paulo Sousa. Selekcjoner reprezentacji Polski zwołał zawodników na odprawę przed spotkaniem ze Słowacją. Portugalczyk przybył w towarzystwie asystentów. Na początku rozmawiał przez telefon. Następnie po nim zaczęli pojawiać się piłkarze drużyny narodowej. Byli w znakomitych humorach. Prym wśród kolegów wiódł oczywiście Robert Lewandowski. Kapitan i najlepszy piłkarz świata był uśmiechnięty i wyluzowany. Siedział w centrum uwagi. Po zdjęciach, które zobaczycie w galerii na dole artykułu widać, że koledzy go słuchają.

Na konferencji prasowej Maciej Rybus wyjawił, że zespół miał już pierwszą odprawę i trening podporządkowany meczowi ze Słowacją. - Wiemy jakim gra ustawieniem, ale o personaliach nie chcę mówić, bo przez najbliższe dni będziemy mieli więcej informacji tłumaczył obrońca Lokomotiwu Moskwa na konferencji w Sopocie. - Oglądałem natomiast mecz Słowaków z Austrią. Widać, że to ciekawa i doświadczona drużyna, bo kilku jej zawodników grało nawet na mistrzostwach świata w RPA w 2010 roku i ma turniejowe obycie - dodał Rybus. Wieczorem odbyły się kolejne zajęcia na temat Słowaków.

Polscy piłkarze w samej bieliźnie bawią się na całego! Humory przed startem Euro 2021 dopisują, mamy ZDJĘCIA

Cała reprezentacja Polski spotkała się na dachu hotelu. Kadrowiczów zwołał selekcjoner Paulo Sousa. To była ostatnia odprawa Polaków przed rozpoczęciem EURO, bo kila chwil później meczem Włochy - Turcja zainaugurowano finały ME.

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze