Polscy piłkarze w samej bieliźnie bawią się na całego! Humory przed startem Euro 2021 dopisują, mamy ZDJĘCIA

2021-06-11 17:40 ŁOLI
Reprezentacja Polski
Autor: Marcin Gadomski/SE

Do pierwszego meczu reprezentacji Polski na Euro 2021 pozostało już tylko kilka dni i Biało-czerwoni w pocie czoła przygotowują się do tego, aby dobrze zaprezentować już na starcie tegorocznych mistrzostw Europy. Pomiędzy kolejnymi sesjami treningowymi, piłkarze reprezentacji Polski mają jednak czas dla siebie i wykorzystują go ciesząc się znakomitą pogodą. Oprócz opalania się na hotelowym balkonie, część kadrowiczów postanowiła pograć w tzw. siatkonogę w samej bieliźnie.

Na tę chwilę wielu kibiców piłki nożnej czekało od bardzo dawna. Euro 2021 w końcu się rozpoczyna, a wraz ze startem tegorocznych mistrzostw Europy czekają na nas niezwykłe, piłkarskie emocje. Jako pierwsi na murawie Euro 2021 zameldują się Turcy oraz Włosi, a piłkarze reprezentacji Polski swoje spotkanie ze Słowacją zagrają w poniedziałek 14 czerwca. Teraz Biało-czerwoni mają jeszcze czas na kolejne sesji treningowe oraz czas dla siebie, aby odpocząć po wymagającym sezonie 2020/21. Biało-czerwoni chętnie korzystają ze słonecznej, nadmorskiej pogody i oprócz wygrzewania się na hotelowym balkonie, część kadrowiczów postanowiła spędzić czas nieco bardziej aktywnie. Wszystko uchwyciły obiektywy naszych aparatów. Zobaczcie jak przed Euro 2021 relaksują się piłkarze reprezentacji Polski, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Piłkarze relaksują się przed Euro 2021

Tuż przed Euro 2021 Biało-czerwoni sprawdzili się jeszcze w dwóch meczach towarzyskich, podejmując najpierw Rosję, a później Islandię. Oba mecze zakończył się remisami, 1:1 ze "Sborną" oraz 2:2 z Islandią, jednak to nie sprawiło, że kibice Biało-czerwonych zmienili swoje zdanie co do szans Polaków na Euro 2021. Trener Paulo Sousa doskonale jednak wie, że odpoczynek piłkarzy przed turniejem jest tak samo ważny jak przygotowanie i sesje treningowej, dlatego reprezentanci Polski mieli nieco czasu dla siebie i postanowili go dobrze wykorzystać. 

UEFA torpeduje plany polskiej kadry. Takich scen nie było dawno, całkowite kuriozum

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze