Reprezentacja Polski, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski, Robert Lewandowski

UEFA torpeduje plany polskiej kadry. Takich scen nie było dawno, całkowite kuriozum

2021-06-11 16:39

UEFA storpedowała plany polskiej kadry? Team menadżer "Biało-Czerwonych" - Jakub Kwiatkowski, doniósł o wielkim kuriozum, jakie zostało zgotowane Polakom przez organizatorów Euro. Okazuje się, że piłkarze powołani przez Paulo Sousę nie będą mogli trenować na stadionie w Petersburgu. Powodem tak skandalicznej decyzji ma być murawa, która ma być "za bardzo obłożona". Trzeba przyznać, że takich scen w historii mistrzostw Europy nie widzieliśmy jeszcze nigdy.

Reprezentacja Polski nie będzie mogła liczyć na trening na stadionie w Petersburgu, tuż przed poniedziałkowym meczem ze Słowacją. Mimo że Polacy planowali pojawić się na murawie o wiele wcześniej, to ich plany zepsuła UEFA. Władze europejskiej federacji powiedziały, że "murawa jest zbyt obłożona", w związku z czym kadrowicze będą mogli na niej pojawić się dopiero w poniedziałek. Tak kuriozalnej sytuacji nie widzieliśmy od dawna, wielka wpadka organizatorów turnieju.

Reprezentant Polski dostał luksusowe auto w ramach premii. Przeciętny człowiek może o takim tylko pomarzyć

Reprezentacja Polski nie będzie trenować w Petersburgu. Kuriozalna wiadomość obiegła Polskę

Osobą, która przekazała informację o planach przygotowawczych reprezentacji Polski, jest team-menadżer reprezentacji, Jakub Kwiatowski, który wystąpił w programie "Gość RadiaZet". W trakcie audycji dowiedzieliśmy się, że plany kadrowiczów zostały zachwiane przez UEFA, przez co drużyna do Rosji uda się dopiero w niedzielne popołudnie.

- Jest trochę zmian, będzie to wyglądało inaczej niż dotychczas. Dzień przed meczem zawsze drużyna ma prawo trenować na stadionie, na którym nazajutrz zagra mecz. Niestety obłożenie murawy jest wysokie i UEFA nie zgodziła się na trenowanie – wyjaśnił Kwiatkowski.

Reprezentant Polski zdradził niewygodną prawdę. Polscy piłkarze sami nie wiedzą, jak będą grać?

Raport z Sopotu

Kwiatkowski wierzy w reprezentację Polski

Mimo tak dużego zamieszania z organizacją KwiatKowski nie ukrywa swojej wiary w postawę reprezentacji Polski na turnieju i jest przekonani, że kadrowicze dadzą z siebie wszystko i przyniosą kibicom wiele niezapomnianych chwil.

– W Trójmieście już powoli, powoli zaczynamy odczuwać, że za chwilę coś fajnego się wydarzy. Myślę, że jak się turniej rozpocznie i zawodnicy zaczną oglądać mecze w telewizji, to poczują, że ten ich start jest coraz bliżej. Nasza drużyna to mieszanka doświadczonych zawodników, którzy byli we Francji, byli też w Rosji (mistrzostwa świata 2018) oraz jest grupa młodych piłkarzy. Połączenie doświadczenia z młodością może dać ciekawy efekt – ocenił team menedżer reprezentacji.

Najnowsze