Piękna narzeczona reprezentanta Polski na Euro doszła do SZOKUJĄCYCH wniosków. Chodzi o wysokie zarobki piłkarzy

2021-06-24 16:03
Alexandra Łodoba, Przemysław Płacheta
Autor: Instagram/ alexx.loboda Alexandra Łodoba, Przemysław Płacheta

Wysokie zarobki profesjonalnych piłkarzy od dawna są przedmiotem dyskusji i sporów pomiędzy kibicami piłka nożnej oraz osobami, które nie rozumieją fenomenu futbolu i tygodniówek idących w setki tysięcy euro. Niewiele fanów jest w stanie sobie jednak uzmysłowić, że każdy medal ma dwie strony. Więcej światła na temat zarobków piłkarzy rzuciła ostatnio Alexandra Łoboda, partnerka Przemysława Płachety.

Fani piłki nożnej widzieli w swoim życiu naprawdę wiele, obserwując chociażby w ostatnich latach, jak największe kluby na świecie są w stanie płacić prawdziwą fortunę za zawodników. Po tym, jak Manchester United ściągnął z Juventusu Paula Pogbę za 100 mln euro, granicę przesunęło PSG płacąc za Neymara Barcelonie 222 mln euro. Od kilku lat kwestia nie tylko wydatków klubu, ale także zarobków piłkarzy są tematem rozmów, a nawet sporów pomiędzy tymi, dla których piłka nożna jest czymś więcej niż sportem oraz tymi, którzy nie rozumieją jej fenomenu. Jak się jednak okazuje, każdy medal ma dwie strony, o czym opowiedziała narzeczona Przemysława Płachety na swoim Instagramie. Aleksandra Łoboda doszła do szokujących faktów, które mogą zaskoczyć niektórych fanów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak wygląda początek kariery każdego piłkarza. Poznajcie tę historię zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. 

Narzeczona Płachety doszła do szokujących wniosków o zarobkach piłkarzy 

Kwoty, o których najczęściej słyszymy w mediach to zarobki największych gwiazd futbolu, które musiały przejść długą drogę, aby znaleźć się w tym miejscu. Mniej znani zawodnicy, którzy reprezentują mniejsze kluby nie mogą liczyć na takie wynagrodzenie. To jednak nie jedyny problem, z którym muszą zmagać się zawodnicy dopiero zaczynający swoje kariery w piłce nożnej, o czym opowiedziała na swoim Instagramie partnerka Przemysława Płachety. 

Tomasz Hajto nie miał LITOŚCI dla Krychowiaka. Zrugał go strasznie. Nie hamował się w niczym

Sonda
Paulo Sousa - czy to dobry trener dla Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze