Przemysław Frankowski, reprezentacja Polski

Autor: Cyfra Sport Przemysław Frankowski

Polska - Macedonia Północna: Gol Przemysława Frankowskiego. Wejście smoka [WIDEO]

2019-10-13 22:23

El. Euro 2020: GOL Przemysława Frankowskiego. Bramka Frankowskiego w meczu Polska - Macedonia Północna. Gol na 1:0 Polska - Macedonia. Czekaliśmy na to 74. minuty. Przemysław Frankowski pojawił się na boisku i niecałą minutę później wpisał się na listę strzelców. To bramka na wagę awansu na mistrzostwa Europy 2020?

Biało-czerwoni bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie z Macedonią Północną, ale mimo usilnych starań nie byli w stanie w pierwszej połowie zdobyć chociaż jednego gola. Raz, w najlepszej sytuacji, Piotr Zieliński huknął w poprzeczkę. Na pierwsze trafienie dla Polski w tym spotkaniu przyszło nam czekać do drugiej odsłony. Wejście smoka z1aliczył Przemysław Frankowski, który minutę po wejściu na boisko trafił do siatki!