Kibice reprezentacji Polski

i

Autor: PO

Euro 2021. Kibice w EKSTAZIE po powrocie na trybuny. To było istne SZALEŃSTWO! [WIDEO]

2021-06-02 11:02

To była jedna wielka biało-czerwona ekstaza! Po raz pierwszy od kilku miesięcy kibice mogli zjawić się na stadionie i dopingować reprezentację Polski. Pod stadionem we Wrocławiu porozmawialiśmy z kibicami kadry, który nie ukrywali, że bardzo tęsknili za oglądaniem futbolu na żywo. Przed Euro 2021 są pełni wiary w kadrę i… Roberta Lewandowskiego.

Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. To był pierwszy od wielu miesięcy mecz reprezentacji Polski, który na żywo mogli obejrzeć kibice (zapełniona była połowa trybun). Fani, z którymi rozmawialiśmy przed spotkaniem, byli zachwyceni. - Wreszcie! Już dłużej nie mogliśmy czekać, dopingowanie drużyny z trybun to zupełnie coś innego – mówili nam rozemocjonowani fani. Gorąca atmosfera była przed meczem, a fani z całych sił odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Później był głośny doping, a nawet meksykańska fala. Widać, że fani mocno tęsknią nie tylko za kadrą, ale i Robertem Lewandowskim, który w meczu z Rosją siadł na ławce. W 54. minucie kibice byli już wyraźnie zniecierpliwieni i zaczęli skandować nazwisko siedzącego na ławce Roberta Lewandowskiego. „Lewy” jednak na boisko nie wszedł, a Rosjanie coraz groźniej atakowali. Kolejne gole jednak nie padły.

Mateusz Borek OCENIA nową gwiazdę kadry: Ma pozytywną BUTĘ i arogancję

Kibice o powrocie na trybuny

- Bardzo tęskniliśmy! To niemożliwe, żeby tyle wytrzymać bez futbolu na żywo. Cieszymy się, że teraz jest taka możliwość – powiedzieli nam kibice. - W końcu możemy wyjść i kibicować. Nawet nie ma tematu! To sama przyjemność! - dodawali.

Fani zaciekle walczyli o możliwość zdobycia biletów na mecz kadry we Wrocławiu. Trzeba było mocno się postarać. - W pierwszej turze sprzedaży musieliśmy wstać o szóstej rano i tak były ostatki – podkreślała fanka. Przed Euro 2021 fani są pełni wiary w naszą reprezentację i jej kapitana. - Lewandowski pociągnie grę. To jest pewne na sto procent – powiedział nam jeden z kibiców.

Mecz Polska - Rosja zakończył się SKANDALEM. Takie sceny nie powinny mieć miejsce, wszystko się nagrało

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze