Stadion we Wrocławiu

Autor: Cyfra Sport Stadion we Wrocławiu

Mecz Polska - Rosja zakończył się SKANDALEM. Takie sceny nie powinny mieć miejsce, wszystko się nagrało

2021-06-02 7:12

Można mieć mieszane uczucia po wtorkowym meczu towarzyskim reprezentacji Polski. Biało-czerwoni we Wrocławiu rozegrali pierwszy sparing przed Euro 2021, który zakończył się remisem 1:1 z kadrą Rosji. Był to również pierwszy mecz kadry od wielu miesięcy rozgrywany z udziałem publiczności. Niestety tu po spotkaniu nie obyło się bez skandalu. Na boisko doszło do sytuacji, która nie powinna mieć nigdy miejsca.

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy turniej piłkarskich w tym roku. Mistrzostwa Europy rozpoczną się już za dziewięć dni, a zespoły, które wystąpią na Euro 2021 są na ostatniej prostej przygotowań do tego turnieju. Jednym z elementów szykowania się na mistrzostwa są oczywiście mecze towarzyskie. Reprezentacja Polski ma już za sobą pierwsze takie spotkanie. We Wrocławiu podopieczni Paulo Sousy zmierzyli się z ćwierćfinalistą ostatniego mundialu, Rosją. Selekcjoner biało-czerwonych zdecydował się, że w tym meczu do boju pośle zawodników z mniejszym doświadczeniem w występami w kadrze.

Jakub Świerczok zdradził plan taktyczny, który przekazał mu Paulo Sousa. Napastnik dostał jasne wytyczne

Skandal po meczu Polska-Rosja. To nie powinno się wydarzyć

Rywalizacja we Wrocławiu rozpoczęła się dla biało-czerwonych znakomicie, bo już w 4. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Świerczok, bo ładnej akcji całego zespołu. Późniejsze minuty pierwszej połowy nie były już tak udane dla Polaków, czego potwierdzeniem była bramka Wiaczysława Karawajewa. Później okazało się, że było to trafienie ustalające wynik spotkania.

Polska - Rosja 1:1 SKRÓT MECZU. Wszystkie bramki z meczu Polska - Rosja przed Euro 2021 [WIDEO]

Spotkanie we Wrocławiu zakończyło się wynikiem 1:1 i kibice, który po raz pierwszy od wielu miesięcy zobaczyli na żywo mecz kadry, mogli być zadowoleni z widowiska. Niestety nie obyło się bez skandalu. Na Twitterze pojawiły się bowiem filmy, na których widać, jak tuż po meczu na murawie pojawił się kibic. Ten podbiegł nawet do jednego z zawodników reprezentacji Polski. Zaskakująca była bierność ochrony, która właściwie nie zareagowała. Takie sytuacje są niedopuszczalne, bo nigdy nie wiadomo, co zrobi osoba wbiegająca na murawę.