OLIVER MCBURNIE

i

Autor: AP PHOTO OLIVER MCBURNIE

Reprezentant kraju brutalnie napadł 21-latka na ulicy! Aresztowała go policja. Szokujące WIDEO

2021-05-11 17:15

Od lat na boisku nie brakuje tych, którym lepiej nie wchodzić w drogę podczas meczów. Oliver McBurnie to także osoba, na którą wyraźnie trzeba uważać także na ulicy. Reprezentant Szkocji brutalnie napadł na ulicy o trzy lata młodszego od siebie przechodnia. Dlaczego? Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Na razie 17-krotny reprezentant Szkocji trafił do aresztu.

W poważne tarapaty wpadł młody reprezentant Szkocji w piłce nożnej. Krajowe media obiegły nagrania, jak Oliver McBurnie katuje na ulicy młodszego od siebie mężczyznę. W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia, które miało mieć miejsce w sobotni wieczór. 21-latek wylądował w szpitalu z obrażeniami twarzy. Teraz McBurnie może mieć z tego tytułu bardzo poważne problemy. Sprawą zainteresowała się już policja, która aresztowała krnąbrnego piłkarza.

Szczęsny będzie miał nowego trenera już teraz. Pirlo wyleci, Włosi znają następcę

Zobacz wideo z całego zajścia na końcu artykułu!

- 24-latek z Knaresborough został aresztowany z powodu incydentu, w którym zaatakowano innego mężczyznę. Podejrzany pozostaje w areszcie - mówił w rozmowie z "Daily Record" rzecznik miejscowej policji. Swoje śledztwo w tej sprawie prowadzi też klub McBurniego, Sheffield United.

24-letni Oliver McBurnie jest reprezentantem Szkocji w piłce nożnej. Na co dzień występuje w zespole Sheffield United, do którego trafił latem 2019 roku. W ostatnim czasie nie miał szans na występy na boisku z powodu kontuzji. Dla swojej kadry występuje regularnie! Ostatnio grał zarówno w meczu z Izraelem i Wyspami Owczymi w eliminacjach mistrzostw świata.

Gol, a potem prawdziwa demolka. O tej bramce mówią wszyscy [WIDEO]

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze