Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Takiego ZDJĘCIA Robert Lewandowski jeszcze NIGDY nie opublikował! Istotny fakt

2021-06-28 23:05

Robert Lewandowski nie zanotuje mistrzostw Europy do udanych pod względem drużynowym. Życie jednak pędzi do przodu i na kolejne rzeczy spogląda już także i kapitan reprezentacji Polski. Napastnik aktualnie wypoczywa na wakacjach i własnie z wypoczynku postanowił podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Takiego jeszcze nie było!

Trzy bramki Roberta Lewandowskiego w trzech występach na Euro 2020 nie wystarczyły, aby Polska zakwalifikowała się do 1/8 finału tunieju. "Biało-czerwoni" musieli przełknąć bardzo gorzką pigułkę i wrócić do domu już po fazie grupowej. Przed całym środowiskiem polskiej piłki reprezentacyjnej teraz z pewnością dużo pracy, aby odbudować moc drużyny. Już lada chwila przecież, bo we wrześniu, wznowione zostaną kwalifikacje do mistrzostw świata w Katarze.

Finalistki konkursu Super Miss Euro - zobacz ZDJĘCIA

Nim jednak niekwestionowany lider kadry Polski, Robert Lewandowski, skupi się właśnie na tych aspektach, to musi solidnie wypocząć po intensywnym sezonie w barwach Bayernu Monachium oraz właśnie nieudanych mistrzostwach Europy. Aktualnie zawodnik zażywa relaksu w gronie swoich najbliższych. I dzieli się z fanami radosnymi momentami. Tak jak teraz, kiedy postanowił opublikować absolutnie nadzwyczajne zdjęcie z wakacji. Nadzwyczajne, ponieważ zrobione przez... jego córkę, Klarę!

Zobacz też: Euro. Chorwacja - Hiszpania WYNIK: KOSMICZNE WIDOWISKO na Parken! Osiem goli, dogrywka, Hiszpanie grają dalej!

Starsza córka Piłkarza Roku 2020 FIFA ma już ponad cztery lata i wkrótce będziemy zapewne świadkami jej kolejnych popisów fotograficznych! Dla kibiców natomiast najważniejsza informacja bez wątpienia jest natomiast taka, że "Lewy" czuje się doskonale i ładuje baterie przed rozpoczęciem kolejnego wyczerpującego sezonu. Oby pod względem reprezentacyjnym przyniósł on awans na zaplanowane na 2022 rok mistrzostwa świata w Katarze.

EURO 2020: Szwecja 3-2 Polska. Kulisy spotkania l Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze