Reprezentacja Polski

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Transmisja z meczu Polska - Słowacja w TVP przerwana! Wściekli kibice nie mieli litości. Ogromny problem

2021-06-14 19:13

Na ten mecz czekali wszyscy kibice piłki w Polsce. Biało-Czerwoni rozpoczęli Euro 2020 od meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Pierwsza połowa była beznadziejna w wykonaniu naszych piłkarzy, na drugą drużyna Paulo Sousy wyszła nabuzowana do granic możliwości. Wystarczyło kilka sekund po przerwie, by nasi doprowadzili do remisu 1:1. Bramki Karola Linetty'ego fani jednak nie zobaczyli w TVP.

Mecz Polaków przed telewizorami śledziły miliomy kibiców. Wielu z nich oglądało starcie Biało-Czerwonych także na stronie TVP Sport i w ich aplikacji. Serwery jednak nie wytrzymały natłoku fanów i padły tuż przed rozpoczęciem drugiej połowy.

A ta rozpoczęła się dla naszych najlepiej jak to tylko możliwe, czyli od wyrównującego gola Linetty'ego. Obecność tego piłkarza w wyjściowym składzie wzbudziła wiele kontrowersji wśród ekspertów i kibiców, ale jak się okazało Sousa miał nosa stawiając akurat na tego piłkarza. Co prawda strzał nie był czysty, ale liczy się efekt.

PRZERAŹLIWE gwizdy w przerwie na Polaków. Kibice nie mieli litości, są wściekli

Po kilkunastu minutach transmisja na stronie i w aplikacji na szczęście ruszyła i fani Biało-Czerwonych mogli już bez przeszkód śledzić ciąg dalszy potyczki ze Słowacją.