Zmarła bliska osoba Paulo Sousy. Selekcjoner pogrążony w żałobie

Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Lada chwila reprezentacja Polski będzie walczyła na Euro 2020. Turniej ten będzie stanowił wielki test nie tylko dla piłkarzy, ale i dla selekcjonera Paulo Sousy, który objął kadrę na początku bieżącego roku zastępując w niej Jerzego Brzęczka. Czy Portugalczyk poradzi sobie z wyzwaniami niesionymi przez czempionat? Niestety tuż przed startem imprezy spotkała go niezwykle przykra sytuacja. Zmarła mu bliska osoba.

Szczegóły możemy poznać dzięki mediom społecznościowym portugalskiego szkoleniowca. Przyjaciel, który zmarł, to Adelino Augusto Graca Barbosa Barros znany jako Neno. To były bramkarz reprezentacji Portugalii, z którym występował w barwach Benfiki Lizbona a także w drużynie narodowej. Portugalskie media podały informację, że Neno został znaleziony we własnym domu. - Wspaniały przyjacielu Neno, najlepszy sposób w jaki mógłbym cię opisać, to bez wątpienia jako kogoś z pozytywną i radosną energią, którą przez lata zaraziłeś i pomogłeś każdemu, kto miał szczęście spotkać cię na swojej drodze. Są ludzie, którzy pozostają w naszej historii, a ty mój przyjacielu Neno jesteś jednym z nich. Życzę ci, abyś był w świecie, który odzwierciedla ciebie, osobę pełną radości i szczęścia. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - napisał selekcjoner reprezentacji Polski.

Polscy piłkarze w samej bieliźnie bawią się na całego! Humory przed startem Euro 2021 dopisują, mamy ZDJĘCIA

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze