Żona Kamila Glika zalała się łzami. Piłkarz przeszedł przez wielką traumę, nie zapomną tego do końca życia

2021-06-23 11:16
Kamil Glik
Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Kamil Glik jest postacią, która wzbudza wielkie emocje wśród fanów piłki nożnej. Obrońca Benevento nadal wzbudza swoją grą wielki entuzjazm wśród kibiców reprezentacji Polski i może liczyć na podstawowy plac gry w drużynie Paulo Sousy. Życie byłego kapitana Torino nie zawsze jednak było usłane różami, a on sam przeszedł przez wielką traumę. Prawdę na temat bolesnych doświadczeń piłkarza wyjawiła jego żona, Marta. Tak złe wspomnienia zostaną z rodziną piłkarza do końca życia.

Kamil Glik jest uważany za jednego z najlepszych obrońców w historii reprezentacji Polski. Ta opinia nie jest przesadzona, zważając na fakt, że obrońca Benevento od lat może liczyć na podstawowy plac gry w kadrze i ze swoich zadań w defensywie spisuje się bardzo dobrze. Mało kto wie jednak o tym, że Glik w przeszłości przeżywał prawdziwą traumę. Wszystko stało się tuż przed mundialem w Rosji, a prawdę na temat wydarzeń zdradziła jego żona - Marta.

Kamil Glik przeszedł przez prawdziwą traumę. Był bliski załamania

Przygoda Kamila Glika z piłką powinna być wzorem dla każdego młodego piłkarza, który marzy o zrobieniu kariery w poważnych europejskich ligach. Zawodnik od lat cieszy się uznaniem, a w swoim piłkarskim CV ma takie marki jak Palermo, Torino, AS Monaco, czy Benevento. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że życie Glika nie zawsze było usłane różami. Okazuje się, że kilka lat temu piłkarz przeszedł przez prawdziwy koszmar i to przed jednym z najważniejszych momentów swojej kariery. Zawodnik mógł liczyć na wsparcie ukochanej żony, która powiedziała, z jak dużą traumą zmierzył się jej ukochany. Tak złe doświadczenie zostanie z rodziną piłkarza przez lata. Aby zobaczyć, z jakimi problemami musiał się zmierzyć Kamil Glik, przejdź do galerii poniżej.

Mama Piotra Zielińskiego wyjawiła jego sekret. Konkretny plan na przyszłość. Niesamowite!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE