Autor: Cyfrasport Cercle Brugge - Wisła Kraków NA ŻYWO transmisja z meczu eliminacji Ligi Konferencji dzisiaj 29.08.2024

Wisła sprawi cud?

2024-08-29 19:22

Cercle Brugge i Wisła Kraków zagrają dzisiaj w rewanżowym meczu ostatniej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Po pierwszym spotkaniu sprawa wydaje się jasna - Belgowie wygrali w Polsce aż 6:1 i tylko kataklizm mógłby im odebrać awans do fazy ligowej LK. Wierzymy jednak, że Wisła podniesie się po laniu i przynajmniej godnie pożegna się z Europą. A może piłka znowu pokaże swoje piękno... Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Cercle - Wisła na żywo 29.08.2024.

Cercle Brugge i Wisła Kraków walczą o awans do Ligi Konferencji, ale już po pierwszym meczu sytuacja wydaje się rozstrzygnięta. Wisła tydzień temu została zmasakrowana przed własną publicznością 6:1. Już po pierwszej połowie było 3:0 dla gości z Belgii, a w 82. minucie na tablicy wyników widniało 6:0. W końcówce honorowe trafienie Angela Rodado nieznacznie poprawiło sytuację "Białej Gwiazdy", ale i tak trudno myśleć o jakichkolwiek szansach na odrobienie strat. Rewanż w Brugii będzie raczej okazją do godnego pożegnania się z europejskimi pucharami dla sensacyjnego zdobywcy Pucharu Polski z 1. ligi. Przygoda, która rozpoczęła się latem jeszcze w trakcie Euro 2024 od dwumeczu z kosowskim KF Llapi najprawdopodobniej zakończy się na porażce z Cercle Brugge, ale piłka pokazywała wielokrotnie, że jest nieobliczalna. Być może w czwartek ponownie wydarzy się prawdziwy piłkarski cud.

Mecz Cercle Brugge - Wisła Kraków w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Konferencji odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia. Początek o godzinie 20:00. Transmisja w TV na kanałach Polsat Sport 3 i TV6, a online w płatnej usłudze Polsat Box Go. Wisła musiałaby wygrać różnicą 5 goli, aby doprowadzić do dogrywki.