Leicester - Legia DATA MECZU. Liga Europy: Kiedy mecz Legii z Leicester?

Autor: AP PHOTO Leicester - Legia DATA MECZU. Liga Europy: Kiedy mecz Legii z Leicester?

Kiedy kolejny mecz Legii Warszawa w Lidze Europy? Leicester - Legia DATA MECZU. Liga Europy: Kiedy mecz Legii z Leicester?

2021-11-04 21:31

Liga Europy: Kiedy mecz Legii z Leicester? Leicester - Legia DATA MECZU. Legia Warszawa straciła fotel lidera w swojej grupie w Lidze Europy po porażce z Napoli. Mistrzowie Polski prowadzili przez 50 minut spotkania, ale potem ekipa z Włoch wrzuciła wyższy bieg. Następne spotkanie "Wojskowi" zagrają na wyjeździe z Leicester City. Kiedy kolejny mecz Legii Warszawa w Lidze Europy?

Liga Europy: Kiedy kolejny mecz Legii Warszawa?

Legia Warszawa przegrała drugie spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy w tym sezonie. Początek spotkania z Napoli dawał nadzieję na sprawienie niespodzianki, ale tak się jednak nie stało. Dominacja lidera włoskiej ekstraklasy ponownie nie podlegała jednak dyskusji, z tą różnicą, że w przeciwieństwie do pierwszego starcia tym razem Legia miała jeden celny strzał - i on przyniósł mistrzom Polski honorowego gola. Napoli powiększyło dorobek do siedmiu punktów i objęło prowadzenie w tabeli grupy C. Legia, która była dotychczas liderem, zgromadziła sześć. O godzinie 21 rozpoczęło się spotkanie pozostałych dwóch zespołów tej grupy: Leicester City (4 pkt) i Spartaka Moskwa (3).

Legia - Napoli: Racowisko przed meczem. Legia nie uniknie kary, imponująca oprawa

Teraz Legia Warszawa ma przed sobą kolejne niełatwe spotkanie. Następnym rywalem mistrzów Polski będzie ekipa Leicester City. Ten mecz rozegrany będzie na wyjeździe na King Power Stadium. Mecz może mieć wielkie znaczenie dla losów całej grupy. Ewentualna wygrana "Wojskowych" może znacząco przybliżyć ich do gry w play-offach.

Leicester - Legia: DATA SPOTKANIA

Kiedy mecz Leicester City - Legia Warszawa? Kolejne spotkanie Legii Warszawa w Lidze Europy odbędzie się po przerwie reprezentacyjnej. Mistrzowie Polski zmierzą się z ekipą z Premier League 25 listopada o godzinie 21:00. Ostatni mecz w grupie - Legia - Spartak - odbędzie się 9 grudnia o 18:45 przy Łazienkowskiej.

Czy Legia odniesie sukces w Lidze Europy?