Legia Warszawa

Autor: Cyfra Sport Legia Warszawa

BEZNADZIEJNA Legia awansowała po ŻENUJĄCEJ kopaninie w Kuopio

2019-08-01 20:00

KuPS Kuopio - Legia Warszawa WYNIK RELACJA NA ŻYWO. Piłkarze Legii Warszawa awansowali do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Europy po żenującym widowisku na sztucznej murawie fińskiego KuPS Kupio. Przez 90 minut chaotycznej kopaniny gole nie padły, a ponieważ tydzień temu na Łazienkowskiej było 1:0 dla wicemistrzów Polski, to legioniści grają dalej. Mecz stał na przerażająco niskim poziomie. Na boisku rządził chaos, a kiedy już goście z Warszawy mieli sytuacje, to pod bramką rywali kompromitował się Sandro Kulenović. Chorwacki napastnik zmarnował nawet rzut karny w końcówce spotkania. Poniżej zapis relacji na żywo z tego koszmarnego widowiska. KuPS Kuopio - Legia Warszawa WYNIK RELACJA LIVE.

KuPS - Legia Warszawa 0:0

Żółte kartki: Rangel, Nyskanen - Nagy, Remy

KuPS: Virtanen - Diallo, Murillo, Tabi, Soldo - Pennanen, Ayarna, Saxman (76. Purje), Niskanen - Thiaw (89. Tuco), Rangel

Legia: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Remy (66. Lewczuk), Luis Rocha - Novikovas, Martins, Gvilia, Nagy (90. Jodłowiec) - Carlitos (61. Antolić), Kulenović

KuPS - Legia RELACJA NA ŻYWO Mecz KuPS - Legia Warszawa LIVE ONLINE

Mecz KuPS - Legia Warszawa NA ŻYWO w INTERNECIE na sport.se.pl. Relacja LIVE KuPS - Legia. Po pierwszym spotkaniu legioniści są minimalnie bliżej trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Przy Łazienkowskiej nikogo na kolana swoją postawą nie rzucili, ale odnieśli zwycięstwo 1:0. W końcówce nie umieli co prawda zdominować Finów, ale być może przełomowym momentem początku sezonu będzie dla warszawian ostatni mecz w Ekstraklasie. Podopieczni Aleksandara Vukovicia na trudnym terenie w Kielcach stanęli w szranki z tamtejszą Koroną. Styl ich gry znowu nie powalił i wydawało się, że znowu zgubią punkty. Tym bardziej, że w doliczonym czasie drugiej połowy było jeszcze 1:1. Wtedy jednak Walerian Gwilia odnalazł się w polu karnym i zapewnił triumf ekipie ze stolicy.

WYNIK KuPS - Legia LIVE. Relacja KuPS - Legia Warszawa w INTERNECIE

Mecz KuPS - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek 1 sierpnia. Początek spotkania KuPS - Legia 1.08.2019 o godzinie 18:00. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu KuPS - Legia Warszawa w el. Ligi Europy na sport.se.pl. Zapraszamy!