Legia Warszawa - Rangers: Efektowna oprawa kibiców Legii. Nie zabrakło rac! [ZDJĘCIE]

2019-08-22 20:04 MD, MSo
Kibice Legii Warszawa
Autor: CyfraSport Kibice Legii Warszawa

Trwa mecz kwalifikacji do Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Glasgow Rangers. Fani wicemistrzów Polski postanowili uświetnić walkę o miejsce w fazie grupowej europejskich pucharów efektowną oprawą. Zobaczcie, co pokazali kibice na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej!

Choć "Wojskowi" od początku sezonu nie pokazują się z najlepszej strony, to jednak w obliczu trudnego dwumeczu ze Szkotami nie brakuje wiary wśród kibiców. Ich nadzieja może opierać się między innymi na tym, że ekipa trenera Aleksandara Vukovicia w obecnym sezonie zmagań w Europie nie straciła jeszcze ani jednego gola. W potyczce z zespołem Stevena Gerrarda z pewnością będzie jednak piekielnie trudno, aby móc pochwalić się tą statystyką także za tydzień.

Zobaczcie, jak kibice Legii zachęcali do wzmożonej walki swoją drużynę! Fani przygotowali efektowną oprawę na całą trybunę dla najbardziej zagorzałych kibiców, czyli tzw. "Żyletę". Oczywiście nie mogło zabraknąć również wielu rac, które tym razem nie opóźniły jednak rozpoczęcia spotkania.

Najnowsze