Łukasz Piszczek, Borussia Dortmund

Autor: East News Łukasz Piszczek

RB Salzburg - Borussia Dortmund NA ŻYWO w TV. TRANSMISJA, STREAM w INTERNECIE. Gdzie obejrzeć?

2018-03-15 20:40

RB Salzburg - Borussia Dortmund NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu Salzburg - Borussia Dortmund. Liga Europy i mecz RB Salzburg - Borussia LIVE w telewizji i internecie. Na którym kanale Salzburg - Borussia Dortmund. Gdzie obejrzeć Salzburg - Borussia Dortmund 15 marca 2018 (15.03.2018). Przed nami rewanże w 1/8 finału Ligi Europy. Borussia po porażce 1:2 w Dortmundzie znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Czy odrobi straty w Salzburgu? Mecz Salzburg - Borussia ONLINE i w TV. O której godzinie Salzburg - Borussia?

RB Salzburg - Borussia NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE?

Borussia Dortmund była jednym z głównych kandydatów do triumfu w Lidze Europy, ale może sensacyjnie odpaść już w 1/8 finału. W pierwszym meczu z austriackim Salzburgiem koledzy Łukasza Piszczka przegrali 1:2. Świetny mecz rozegrał Valon Berisha, który w 49. i w 56. minucie strzelił dwie bramki dla gości. Borussia odpowiedziała jednym trafieniem - w 62. minucie rozmiary porażki zmniejszył Andre Schurrle.

Salzburg - Borussia ONLINE. Gdzie obejrzeć? STREAM w INTERNECIE

Borussia musi w Salzburgu rzucić się do ataku. Dlatego austriacki trener BVB Peter Stoeger szykuje ofensywne ustawienie. - Przegraliśmy pierwszy mecz 1:2, ale wierzę, że awansujemy. Musimy sprostać roli faworyta. W pierwszym meczu nam się to nie udało, ale oczywiście nie jesteśmy bez szans. Wejdziemy w ten mecz z dużą pewnością siebie. W lidze jesteśmy niepokonani od grudnia. Mam nadzieję, że z naszej strony będzie to zupełnie inny mecz niż ten w Dortmundzie. Liczę, że zagramy lepiej - powiedział Stoeger, opiekun Borussii.

Salzburg - Borussia NA ŻYWO. Gdzie oglądać? TRANSMISJA, STREAM w INTERNECIE ZA DARMO

W pierwszym meczu z Salzburgiem nie zagrał Łukasz Piszczek, bo doznał drobnej kontuzji. To jednak nic poważnegpo, bo w niedzielę Polak wystąpił od pierwszej minuty w ligowym spotkaniu z Eintrachtem (3:2) i był jednym z bohaterów spotkania, zaliczając asystę przy zwycięskim trafieniu w doliczonym czasie gry. Piszczek to prawdziwy talizman Borussii, z Polakiem w składzie zespół z Dortmundu nie przegrywa. W pierwszym meczu z Salzburgiem Łukasz wypadł ze składu i... We wtorek Piszczek przedłużył kontrakt z BVB do 2020 roku. W Borussii chce zakończyć karierę.

Salzburg - Borussia NA ŻYWO ONLINE. Jak oglądać STREAM w INTERNECIE?

Salzburg po meczu w Dortmundzie zremisował w austriackiej lidze 2:2 wyjazdowy mecz z Mattersburgiem. Prawie całe spotkanie grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Patricka Farkasa. Mimo tej straty punktów prowadzi w tabeli z ogromną przewagą 11 punktów. W zespole Salzburga nie ma kłopotów kadrowych, wszyscy ważni piłkarze są do dyspozycji trenera Marco Rose.

Salzburg - Borussia NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA? Na którym kanale?

Mecz RB Salzburg - Borussia Dortmund w 1/8 finału Ligi Europy zostanie rozegrany 15 marca. Pierwszy gwizdek w Salzburgu rozlegnie się o godz. 21.05. Spotkanie Salzburg - Borussia NA ŻYWO w TV będzie można obejrzeć na kanale  Canal+ Sport. Brak legalnego streamu online. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Salzburg - Borussia.