Śląsk - Dundee 2:3. Awans Polaków! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie z meczu rewanżowego eliminacji Ligi Europejskiej

2011-07-21 19:30

Rewanżowy mecz 2. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Śląsk Wrocław - Dundee United rozpoczął się w czwartek, 21 lipca, o godzinie 20.45. Podopieczni Oresta Lenczyka pierwszy mecz wygrali u siebie 1:0. Na wyjeździe po dramatycznym meczu przegrali 2:3, ale awansowali dzięki bramkom strzelonym na wyjeździe! Portal gwizdek24.pl zaprasza do przeczytania zapisu NA ŻYWO z meczu DUNDEE - ŚLĄSK.

22:33

KONIEC!!!! ŚLĄSK PRZEGRYWA Z DUNDEE 2:3, ALE DZIĘKI ZWYCIĘSTWU 1:0 WE WROCŁAWIU AWANSUJĄ DO III RUNDY ELIMINACJI DO LIGI EUROPEJSKIEJ

22:32

90 min Goodwillie niecelnie!

22:31

90 min Dośrodkowanie do Daly'ego, ale ten na szczęście źle przyjmuje piłkę!

22:30

Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

22:28

89 min Tym razem blisko bramki dla Śląska po dobrym dośrodkowaniu!!!

22:26

88 min Zmiana w Śląsku: za Dudka wchodzi Cetnarski

22:26

87 min Goodwillie z 10 metrów obok bramki Kelemena!!! Ależ emocje!!

22:25

86 min Ach, było gorąco pod bramką Śląska! Pietrasiak w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Daly'ego!!!

22:24

84 min Celeban udanie powstrzymał Goodwillego

22:21

82 min Gracz Dundee bardzo dobrze blokowany przez Sochę!

22:18

78 min Socha podaje z autu do Voskampa, ten oddaje do Mili, który jednak pieczołowicie pilnowany

22:15

Teraz do natarcia ruszają piłkarze Dundee, bo taki wynik premiuje awansem Śląsk!

22:13

74 min GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Dudek!!!! Ależ kapitalnie przymierzył z dystansu prosto w okienko bramki!!!!

22:12

73 min Rankin pod bramką, ale Kelemen tylko odprowadza piłkę wzrokiem!

22:10

71 min Spahić dośrodkował tak, że piłka spadła pewnie na ulicę obok stadionu...

22:09

69 min Spahić dobrze przedarł się pod pole karne rywali, ale kiedy stracił piłkę, przytrzymał rywala, by nie wyszedł z kontrą. Sędzia oczywiście przerwał grę i uznał, że gracz Śląska faulował

22:07

68 min Spahić potężnie z dystansu, ale niestety bramkarz na posterunku!!!

22:06

67 min Dobra akcja Śląska, Dudek był bliski, ale zabrakło szczęścia!

22:04

65 min Mila zamieszał pod polem karnym Dundee, strzelił z całej siły, ale niestety wysoko ponad bramką rywali

22:03

64 min Znów było blisko gola dla Dundee! Tym razem po groźnym dośrodkowaniu Flooda!

22:02

63 min Zmiana w Śląsku: Sobota zastępuje w składzie Marka Gancarczyka. Może to coś zmieni w grze zespołu Oresta Lenczyka?

21:58

59 min Dudek faulowany na połowie Dundee

21:57

58 min Faul na Sosze pod bramką Dundee i mamy wolnego z ciekawego miejsca. Niestety po chwili okazuje się, że kolejna dobra szansa zostaje zmarnowana...

21:55

56 min Mila ostro potraktowany w środkowej strefie boiska przez Dixona

21:53

54 min Spahić dosyć ostro sfaulował rywala i mamy wolnego dla Dundee

21:50

Żółta kartka dla Russella za faul na zawodniku Śląska

21:50

51 min Zmarnowany...

21:49

50 min Będzie groźny rzut wolny dla Śląska!

21:49

49 min Rzut wolny w wykonaniu Szkotów, ale bez powodzenia

21:45

46 min Rozpoczęli

21:30

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

21:30

45 min Mogło być 1:4!!!! Strzał główką i piłka przelatuje minimalnie obok bramki!!!

21:28

44 min Niestety!!!! Daly wykorzystuje karnego! 1:3!

21:27

43 min Goodwillie faulowany przez Kelemena i mamy niestety rzut karny!!!! Żółta kartka dla Kelemena!!!

21:25

42 min Faul Gancarczyka i będzie dobra sytuacja dla Dundee

21:23

40 min Marian Kelemen znakomcie wyłapuje dośrodkowanie rywali

21:22

38 min Znów zagotowało się pod bramką Dundee!!! O piłkę walczył Celeban, ale faulował bramkarza rywali i mamy oczywiście rzut wolny dla nich.

21:20

37 min Dobre dośrodkowanie Mili i w ostatniej chwili Szkoci bronią się przed golem!!!

21:19

36 min Kontra Śląska i Spahić faulowany na skrzydle!

21:18

35 min Na boisku pojawia się bohater ostatniego meczu Johan Voskamp, który zmienił Piotra Ćwielonga. Jest więc nadzieja, na kolejne gole Śląska

21:18

34 min Tym razem z dystansu spróbował Marek Gancarczyk, ale również niecelnie.

21:15

32 min Strzał Elsnera z dystansu, ale bardzo słaby i niecelny

21:14

31 min Gancarczyk z boku boiska na głowę Celebana, ale Piotr niecelnie strzela z główki

21:13

29 min Co robi Kelemen!!!! Wyszedł przed bramkę i minął się z piłką, trafiła ona do rywala, który bez zastanowienia kopnął ją w kierunku bramki!!!! Na szczęście wrocławski obrońca stał na jej drodze do bramki.

21:11

28 min Podanie od obrony do Kelemena, który ekspediuje piłkę za linię boczną

21:09

25 min Bardzo dobra próba Dudka z dystansu! Minimalnie ponad poprzeczką bramki rywali!!!

21:07

24 min Znów było niebezpiecznie pod bramką Kelemena! Rzut rożny, groźny strzał głową i piłka minimalnie ponad naszą bramką!

21:05

21 min Bardzo ostre wejście Rankina w Celebana, Polak przez chwilę zwija się z bólu, ale twardo wstaje na nogi

21:00

15 min GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Wspaniale Elsner z główki!!!! Mamy 1:2, a to promuje do kolejnej rundy Śląsk!!!

20:52

9 min Gancarczyk przedzierał się prawą stroną, ale jego dośrodkowanie było nieskuteczne

20:51

8 min Strzał Ćwielonga, ale ponad bramką Dundee

20:51

Autorem pierwszego gola był Russell.

20:50

Piłkarze Śląska są zdezorientowani, w ciągu chwili stracili wszystko, co ugrali we Wrocławiu...

20:49

5 min KOSZMAR!!!!!!!! Już jest 0:2, Goodwillie wyskoczył zza pleców Celebana i trafił do siatki!!!! Coś niesamowitego!!!

20:47

2 min GOL! Niestety, źle zagrali obrońcy Śląska i pada bramka dla Dundee... 0:1

20:45

2 min Pierwsza akcja pod bramką Śląska, strzał przewrotką Goodwilliego, ale obok