APOEL - Olympique Lyon 1:0 i 4:3 w karnych YOUTUBE

2012-03-08 10:15

Kto powiedział, że APOEL Nikozja to słaba drużyna?!!! Teraz się pewnie nikt nie przyzna, bo...ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów nie wypada krytykować.

Ostrych słów nie brakowało, kiedy ta drużyna wyeliminowała Wisłę Kraków w fazie eliminacji do LM. Podobno z zespołem z Cypru przegrywać nie wypada. Jeśli tak to teraz bardzo wstydzą się Francuzi z Lyonu, bo APOEL  zabrał im awans do  1/4 finału Champions League.

Cypryjczycy, którzy w pierwszym meczu przegrali 0:1, juz w 9. minucie rewanżu uzyskali wyrównanie bilansu po strzale Manduki.A potem gole nie padały przez 81 minut i przez 30 minut dogrywki. Po trzech  seriach rzutów karnych bilans był nadal równy i dopiero w czwartej bramkarz APOELu Dionisios Chiotis  obronił strzały Lacazette'a i Bastosa.