Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: TVP Sport Anna i Robert Lewandowscy

Co za suknia Lewandowskiej! Szczęki opadły nam do podłogi! Nie idzie oderwać wzroku

2021-11-29 20:02

Czas poznać najlepszego piłkarza w 2021 roku! Jednym z faworytów do sięgnięcia po Złotą Piłkę jest Robert Lewandowski, który pojawił się w Paryżu w towarzystwie swojej ukochanej żony - Anny Lewandowskiej. Jak tylko napastnik pojawił się obliczem kibiców, momentalnie wzbudziła się wielka wrzawa. Blaskiem oślepiała także wybranka jego serca!

Polscy kibice czekali na ten moment bardzo długo! Robert Lewandowski w ostatni poniedziałek listopada może stanąć na samym szczycie piłkarskiego świata i zgarnąć najważniejszą indywidualną nagrodę w futbolu - Złotą Piłkę. Prasa dla polskiego piłkarza przed rozpoczęciem ceremonii nie jest jednak łaskawa. Z licznych doniesień wynika bowiem, że statuetkę zgarnie Leo Messi. Do samego końca jednak wszyscy fani "Lewego" mają prawo liczyć, że ostatecznie będzie inaczej.

ZOBACZ TEŻ: Zaskakujące wiadomości przed galą Złotej Piłki. Lewandowski już może się cieszyć? Nikt tego się nie spodziewał

Piłkarz pojawił się w Paryżu na czerwonym dywanie oczywiście w towarzystwie swojej ukochanej żony - Anny Lewandowskiej. Znana trenerka fitness tradycyjnie zachwyciła wszystkich zgromadzonych w stolicy Francji swoją kreacją oraz urodą. Sportsmenka postawiła na piękną czarną kreację, która mocno się błyszczała. Z całą pewnością jest to strój godny takiego wydarzenia jak przyznanie statuetki dla najlepszego piłkarza na świecie kończącego się roku! 

Po zameldowaniu się na miejscu nie pozostaje nic innego, jak już tylko rozsiąść się wygodnie i poczekać na werdykt dotyczący przyznania Złotej Piłki 2021. Dorobek Roberta Lewandowskiego oraz liczne głosy ekspertów mówią same za siebie - piłkarz zasłużył na znalezienie się w gronie najlepszych i niewykluczone, że oficjalnie zgarnie najważniejsze indywdualne wyróżnienie kończącego się roku.

Sonda
Czy sądzisz, że RL9 zasłużył na Złotą Piłkę?
Mateusz Rębecki po FEN 37
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze