Gwiazdor w IDIOTYCZNY sposób osłabił swój zespół przed KLUCZOWYM meczem. Poszło o fotel!

2020-11-24 22:44 PSt
Club Brugge
Autor: EastNews Club Brugge

Club Brugge bardzo odważnie poczyna sobie w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Belgowie po 3 rozegranych spotkaniach mieli na koncie 4 punkty i na mecz wyjazdowy z Borussią Dortmund jechali, aby powalczyć o przedłużenie nadziei na wyjście z grupy. Nieoczekiwanie mistrz Belgii w starciu przeciwko BVB musiał radzić sobie bez jednej z największych gwiazd zespołu – Emmanuela Dennisa. Powód jego absencji jest naprawdę absurdalny.

Okazuje się, że 23-letni Nigeryjczyk został… wyproszony z klubowego autokaru. Cała sytuacja miała miejsce pod siedzibą klubu, kiedy piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym szykowali się do wyruszenia na lotnisko. Z powodu reżimu sanitarnego oraz w związku z koniecznością zachowania odpowiedniego odstępu niektóre miejsca w autokarze były wyłączone z użytku. Jedno z nich szczególne upodobał sobie Dennis, który długo nie mógł pogodzić się z zaistniałą sytuacją.  Piłkarzowi zaproponowano inny fotel, ale odmówił.

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia

Ostatecznie sztab szkoleniowy nakazał piłkarzowi opuszczenie autokaru. Reszta drużyny udała się natomiast do Dortmundu bez swojego kluczowego zawodnika. Sprawy póki co nie chciał komentować szkoleniowiec klubu z Brugii, Philippe Clement. - Nie przestrzegał regulaminu klubu. To wszystko, co mogę i chcę o tym powiedzieć – podkreślił. Media spekulują, że 23-latek poniesie surowe konsekwencje swojego absurdalnego zachowania.

Real Madryt NIE WYJDZIE z grupy? OGROMNE problemy „Królewskich” przed WAŻNYM meczem

Emmanuel Dennis jest Nigeryjczykiem. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w rodzimym klubie Abuja, skąd latem 2016 roku trafił do Zorii Ługańsk. Na Ukrainie spędził zaledwie rok, po czym przeniósł się do Club Brugge. W zespole mistrza Belgii zanotował jak do tej pory 113 występów, podczas których strzelił 29 bramek. 23-letni napastnik ma już także na koncie 3 występy w narodowych barwach, w których jednak ani razu nie trafiał do siatki rywali.

Najnowsze