Karim Benzema, Jordan Ozuna

i

Autor: Jordan Ozuna/Instagram, Antonio Calanni/AP

Muza francuskiego gwiazdora

Karim Benzema pochwalił się nową dziewczyną! Seksowna modelka natchnęła gwiazdora Realu [ZDJĘCIA]

2022-10-19 15:26

Karim Benzema (35 l.) odebrał Złotą Piłkę w obecności żony i... nowej dziewczyny. Małżonka francuskiego piłkarza, Cora Gauthier, pojawiła się na gali razem z ich synem, a gwiazdor Realu potem świętował sukces już w towarzystwie efektownej modelki Jordan Ozuny. Oto Karim Benzema i jego dziewczyna, zobaczcie te gorące zdjęcia.

Karim Benzema poprowadził Real Madryt do triumfów w Lidze Mistrzów hiszpańskiej La Liga. Błyszczał też w reprezentacji Francji, więc przed galą Złotej Piłki w Paryżu był murowanym faworytem. I wygrał! Napastnik "Królewskich" odebrał Złotą Piłkę w obecności żony i... nowej dziewczyny. Małżonka francuskiego piłkarza, Cora Gauthier, pojawiła się na gali razem z ich synem, a gwiazdor Realu potem świętował sukces już w towarzystwie efektownej modelki Jordan Ozuny.

O romansie Karima Benzemy z efektowną pięknością plotkowało się już od jakiegoś czasu, a teraz napastnik po raz pierwszy pokazał się z nią publicznie. 32-letnia modelka Jordan Ozuma jest Amerykanką i pracowała m.in. jako kelnerka w Las Vegas. Teraz podbija świat mody, a jako muza francuskiego piłkarza spisuje się świetnie, bo snajper "Królewskich" ostatnio jest w genialnej formie. „To była magiczna noc. Nikt nie zasłużył na tę nagrodę bardziej niż ty, Kochanie” – napisała, publikując zdjęcia z Benzemą i Złotą Piłką. Poniżej zdjęcia pięknej Jordan Ozumy.

Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze